Вчителів навчали сортувати сміття

ГО «ЕКОЛТАВА» провела тренінг для викладачів навчальних закладів. Присутні мали змогу поділитися власним досвідом та перейняти корисні поради від інших. А ще на зустріч завітала волонтер Корпусу Миру США в Україні Реган Дуекер, яка розповіла про методи сортування вторсировини.

Клубок ниток для знайомства, а далі – ділитися досвідом з сортування сміття. Експерт з поводження з твердими побутовими відходами громадської організації «ЕКОЛТАВА» Микола Рябика наголошує: не існує правильних шляхів, а є власний досвід кожного, який може стати прикладом.

Це Валентина Сорочан, директор Полтавської ЗОШ №20. Їх школа вже давно долучилась до збору вторсировини. А останні 3 роки діяльність учнів та батьків в школі активізувалась.

Валентина Сорочан, директор Полтавської ЗОШ №20

- Ми для організації саме оцього от процесу, сортування, ми купили на гроші, які виручили, ми купили спеціальні баки, їх всі підписали. Маленькі і великі, та розмістили їх по рекреаціях та класах. А ось уже використовуючи ці ємності, діти зібрали та здали макулатуру на 2,5 тисячі.

На ці кошти придбали так звані пуфи, щоб учні мали змогу відпочивати на перерві. Реган Дуекер приїхала зі штату Міссурі, та уже рік в Полтаві, адже хоче поділитися власним досвідом та допомогти містянам. Розповідає: у них використовують різні варіанти поводження з відходами. 

Реган Дуекер, волонтер Корпусу Миру США в Україні

- По-перше, є державне місце, де люди складають сміття, а інші там сортують його. А другий варіант – кожен вдома отримав контейнер для вторсировини від нашого муніципалітету.

А міська влада вже дбає про вивіз вторсировини: раз на тиждень скло, пластик та папір вивозять для переробки.

На тренінг завітали й початківці, які тільки починають займатися справою сортування, адже певні: досвід інших – корисна річ.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію