З'явився трейлер українського фільму "Дике поле" за романом Сергія Жадана

В Україні представили перший офіційний трейлер українського екшену "Дике поле", знятого за мотивами роману Сергія Жадана "Ворошиловград".

Трейлер знайомить із головними героями фільму, дії якого розгортаються на Донбасі, у місті Старобільськ у 2010 році. У стрічці знімаються Олег Москаленко, Олексій Горбунов, Руслана Хазіпова, Сергій Жадан та інші. Авторами сценарію стали Наталя Ворожбит, Сергій Жадан і Ярослав Лодигін.

"Герман змушений повернутися у своє рідне містечко на Донбасі. Його старший брат зник, і тепер герою доведеться захистити сімейний бізнес — стару бензоколонку. Разом із нею — друзів дитинства та кохання у боротьбі проти тих, хто захоплює шматок за шматком землю, перетворюючи її на кукурудзяні поля та залізницю, котра нікуди не веде. Чим закінчиться ця іронічна та повна пригод подорож крізь Дике Поле?", - йдеться у описі картини. 

Презентація кінопроекту відбудеться на Одеському міжнародному кінофестивалі, що проходитиме з 13 по 21 липня.  У широкий прокат стрічка вийде 8 листопада. 

Книга Сергія Жадана "Ворошиловград", за мотивами якої знятий фільм, стала кращим українським романом десятиріччя за версією літературної премії "ВВС Україна". Твір також отримав швейцарську літературну премію Фонду Яна Михальськи. Текст перекладений 5 мовами.

Нагадаємо, зйомки "Дикого поля" завершились наприкінці вересня 2017 року. А наприкінці червня презентували офіційний постер фільму. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію