Велосипедом на дачу Короленка запрошують приїхати полтавців

З 14 по 15 липня полтавців запрошують відвідати рідні місця відомого письменника, правозахисника та гуманіста Володимира Галактіоновича Короленка. Дістатися до них,  організатори пропонують велосипедом.

З 7:00 14 липня до 19:01 15 липня мешканців міста запрошують поринути в минуле майже 100-річної давнини та дізнатися трохи історії нашого краю, а також деякі факти життя відомого письменника Володимира Короленка. 

"Ми спробуємо проїхатися велосипедом від дому Короленка В.Г. до його дачі на хуторі Хатки … Адже свого часу в такий спосіб частенько їздив сам Короленко … Саме 100-років тому з метою створення незалежної національної держави, відбувалася Українська революція 1917–1921 років. Тому доцільно згадати таких видатних діячів як Володимир Вернадський, Кирил Осьмак, які тісно повязані з Шишаччиною.  Крім дозованної історичної інформації, всі учасники отримають незабутні враження від чудової природи, гарних краєвидів, їзди на велосипеді, ночівлі у наметах біля річки Псел", - йдеться у повідомленні на сторінці заходу у Фейсбуці.

Для участі зареєструйтеся: https://goo.gl/forms/AlJoigq2J9Iw5sgg2 (участь безкоштовна)

Коли: 14-15 липня 2018 року, субота-неділя

Час зустрічі: 07:00

Місце зустрічі: Полтавський літературно-меморіальний музей В. Короленка

Тип: для велолюбителів, тематична, пізнавальна

Маршрут: музей Короленка - ст. Полтава - потяг - ст. Гоголеве - с. Великі Сороченці - Хатки (с. Покровське) - (ночівля) - смт. Шишаки - ст. Яреськи - потяг - ст. Полтава (К)

З собою мати: справний велосипед, багажник, велобаул (сумка), туристичне спорядження, ліхтарик, мінімальний набір інструментів з запасною камерою, насос. Рекомендуємо (але не зобов'язуємо) мати велошолом, рукавички і зручний одяг.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію