Нові вікна не лише у класах, а й коридорах

Полтавська ЗОШ №28 уже майже готова до навчального семестру, тут завершують останні ремонтні роботи із заміни вікон. Такі оновлення у школі відбуваються за підтримки депутата Полтавської міської ради Андрія Матковського, який реалізує програму із заміни вікон у навчальних закладах міста Полтави.

Школа не нова та давно потребувала оновлень. Особливо потребували змін вікна, зазначають вчителі. Адже віконні рами були старі та дерев'яні. Посприяв швидшому оновленню приміщення депутат Полтавської міської ради Андрій Матковський.  

Андрій Матковський, депутат Полтавської міської ради 

- В першу чергу, за ці роки ми замінили вікна, всі класи сьогодні – з новими вікнами. От зараз ми бачимо, що вже і в спортивній залі, і медичному кабінеті та актовій залі вікна нові, і дійде черга й до наших коридорів, як от в цій школі.

Ремонтні роботи із заміни вікон розпочали у школі ще у 2016 році. 

Андрій Матковський, депутат Полтавської міської ради 

- Депутатами міської ради в цьому році було виділено майже 150 мільйонів гривень. Ми не можемо залишити наших дітей в холодних школах, які там не ремонтувалися по 30 -50 років. Ми не можемо допускати, щоб за рахунок батьків проводились оці капітальні ремонти.

Вчителі зазначають: після заміни вікон в класах стало набагато затишніше. А найголовніше, що ремонтні роботи проводили не за кошти батьків. 

Наталія Кіріченко, вчитель початкових класів Полтавської ЗОШ №28

- Робота виконана дуже добре, ми дуже задоволені: якісно і швидко. Заміна вікон – це дуже необхідна справа, класи в нас уже були замінені до оцього року, а ось у 2018 році замінили в їдальні, мед.пункті та спортивній залі.

Подивитися на оновлення в школі завітала і депутат Шевченківської районної у місті Полтаві ради від команди Андрія Матковського Ольга Медвінська. Жінка розповідає: школа давно зверталася з питанням заміни вікон. 

Ольга Медвінська, депутат Шевченківської районної у місті Полтаві ради

- Залишилися тільки ж вікна в коридорах, але найголовніше, що діти будуть навчатися в світлих класах, в теплих класах. А коридор – то да, це справа майбутнього.

Тепер у Полтавській ЗОШ №28 нові вікна – не лише в класних кімнатах, а й у медпункті, столовій, спортивній та актовій залах.

Стрічка новин