В Україні стартувала вступна кампанія до вищих навчальних закладів

По всій країні тисячі хлопців та дівчат подають документи у виші, аби отримати омріяну професію. Прийом документів розпочався і в Полтавській державній аграрній академії.

В Полтавській державній аграрній академії розпочалась вступна кампанія. Хлопці та дівчата з усієї області й не тільки з’їхались до закладу, аби подати документи та через 4 роки отримати диплом омріяної професії. Оформлюють заяви як на денну, і на заочну форму навчання.

Валерія Осташова, відповідальний секретар приймальної комісії ПДАА

- Ми приймаємо заявки як від вступників на перший курс на основі повної загальної середньої освіти, так і від тих вступників, які мають диплом молодшого спеціаліста, або ж диплом бакалавра, спеціаліста, магістра при вступі до магістратури.

З кожним роком академія розвивається, відтак, в ній відкриваються нові спеціальності. Ще 5 років тому, розповідає секретар приймальної комісії Валерія Осташова, їх було 9, а зараз вже 20.   

Валерія Осташова, відповідальний секретар приймальної комісії ПДАА

- Вперше в минулому році ми почали набирати на спеціальність «Філологія», «Політологія», «Право», «Захист і карантин рослин», «Інформаційні системи та технології», «Галузеве машинобудування». В цьому році будемо вперше набирати на спеціальність «Ветеринарна гігієна, санітарія, експертиза».

Сергій Шабельник – один із тих, хто обрав аграрну академію для здобуття вищої освіти. Вступає на спеціальність «Менеджмент». Ця професія не випадкова, розповідає Сергій, адже організацію виробництва він вивчав в аграрно-економічному коледжі.

Сергій Шабельник, вступає до аграрної академії 

- Я як ходив на навчання в коледж, то знав, що вступлю саме до державної аграрної академії. Адже тут готують кваліфікованих фахівців, спеціалістів різних професій.

Про високий рівень підготовки чула й Анастасія Виганна. Вона вступає на спеціальність «Право». 

Анастасія Виганна, вступає до аграрної академії 

- Я обрала право, тому що люблю історію, географію – це ключові предмети, щоб вступити в аграрну академію. І моя мама теж юрист, завжди дивилась на неї і хотіла теж бути юристом.

 Триватиме вступна кампанія до 26 липня. Тому якщо ви ще не подали документи до Полтавської державної аграрної академії, у вас є всі шанси це зробити.

Стрічка новин