На Полтавщині планують реалізувати пілотний проект по реформі вторинної медичної допомоги

Таку інформацію повідомив заступник Міністра охорони здоров’я України Павло Ковтонюк. Він разом з командою завітав до Полтави, аби обговорити деталі впровадження проекту та ознайомитись з роботою системи охорони здоров’я області.

З робочим візитом Полтаву відвідала команда Міністерства охорони здоров’я України на чолі із заступником міністра Павлом Ковтонюком. На зустрічі з губернатором Валерієм Головком присутні обговорили майбутній пілотний проект по реформі вторинної медичної допомоги, який рік пробно реалізовуватимуть на Полтавщині. 

Павло Ковтонюк, заступник Міністра охорони здоров’я України

- Йде зараз на первинній ланці реформа, серед сімейних лікарів. Потрібно робити наступний крок і вже оплачувати послуги і в лікарнях. Тільки цей проект набагато важчий, він великий, складний технічно. Тому ми вирішили шляхом пілотування протягом року, і вибрали Полтавську область як те місце, де дуже добре цей пілот провести.

За новим проектом у вторинній медичній допомозі змінюватиметься система фінансування, аби і в лікарнях громадяни отримували безкоштовну допомогу. Також на цьому етапі меддопомоги пацієнти зможуть обрати спеціаліста за власним бажанням, зазначила керівник проекту Ната Аваліані. 

Ната Аваліані, керівник проекту 

- Ми дуже раді, що Полтава як завжди йде першою в реформі і першою впроваджує дуже важливий пілот для всієї країни по розвитку системи охорони здоров’я.

Обговоривши всі організаційні питання, Павло Ковтонюк разом із командою відправились знайомитись з роботою закладів охорони здоров’я Полтавщини. Зокрема, побував у Миргородському та Гадяцькому районах. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію