На вулицях Полтави та Кременчука посилили спільні наряди поліції та нацгвардійців

На вулицях Полтави та Кременчука посилили спільні наряди поліції та нацгвардійців

Профілактичні заходи проводять за дорученням керівництва Головного управління Національної поліції в Полтавській області з метою стабілізації рівня вуличної злочинності, недопущення скоєння злочинів, а також оперативного розкриття правопорушень. 

Працівниками відділу по боротьбі з майновим злочинами главку поліції Полтавщини проведено детальний аналіз скоєних злочинів та з його урахуванням розроблено план заходів. Маршрути патрулювання скориговано та наближено до місць найбільшої концентрації вчинення грабежів, розбійних нападів, хуліганств, незаконних заволодінь автотранспортом, крадіжок чужого майна. 

До охорони правопорядку на вулицях міст Полтава та Кременчук залучили спільні додаткові наряди з числа особового складу територіальних підрозділів поліції, а також наряди патрульної поліції, поліції охорони та військовослужбовців Національної гвардії України.

Під час інструктажів, наряди націлюють на оперативне реагування при отриманні інформації щодо будь-яких правопорушень, попередження та розкриття злочинів, а також безумовне дотримання законності і правил особистої безпеки.

"Шановні громадяни!  Якщо ви стали потерпілим чи очевидцем скоєння злочину, або якщо виявили підозрілий предмет, транспортний засіб чи громадян, поведінка яких викликає підозру – якнайшвидше повідомте про це поліцію на телефон «102» чи будь-яким іншим зручним способом!", - наголошують у поліції. 

Стрічка новин