На Полтавщині з робочим візитом – представники Товариства Червоного Хреста

З робочим візитом до Полтави завітав голова представництва Міжнародної федерації Товариства Червоного Хреста та Червоного Півмісяця в Україні Горхмаз Гусейнов. Він ознайомився з роботою обласної організації Червоного Хреста, а також зустрівся з представниками обласної влади, аби обговорити подальше співробітництво.

Полтавщину відвідав голова представництва Міжнародної федерації Товариства Червоного Хреста та Червоного Півмісяця в Україні Горхмаз Гусейнов. Мета візиту – ознайомитися з роботою Товариства Червоного Хреста нашої області. В рамках візиту він зустрівся із заступником губернатора Олегом Пруглом. 

Горхмаз Гусейнов, голова представництва Міжнародної федерації Товариства Червоного Хреста та Червоного Півмісяця в Україні

- Я дуже радий, що обласна адміністрація та обласна організація Червоного Хреста дуже добре співпрацюють. І я дуже радий, що вони цінують ту роботу, яку робить український Червоний Хрест. Наша спільна мета – це допомога отримувачам послуг.

Під час зустрічі Горхмаз Гусейнов розповів про потреби, які виникають у працівників обласної організації Червоного Хреста.

Горхмаз Гусейнов, голова представництва Міжнародної федерації Товариства Червоного Хреста та Червоного Півмісяця в Україні

- У вашій області – 28 районів, і, на жаль, у 5-и з них немає представництва Червоного Хреста. І це значить, що тисячі людей не отримують послуги Червоного Хреста. І я хотів би попросити вас допомогти обласній організації відкрити представництво в цих районах.

У свою чергу Олег Пругло зазначив: спільна робота триває вже багато років, тому допомога буде. 

Олег Пругло, заступник голови Полтавської ОДА

- Ми завжди відкриті і працюємо разом. З нашого боку немає проблеми, ми надамо приміщення, організаційно допоможемо. Потрібна людина, яка б дійсно вболівала й боліла.

Наприкінці зустрічі за постійну підтримку і допомогу Олег Пругло отримав найвищу нагороду організації – почесну відзнаку Червоного Хреста.

Стрічка новин