На Полтавщині неповнолітні стали менше вчиняти правопорушень

Таку статистику наводять ювенальні поліцейські. За перші півроку 113 таких фактів проти 145 - за аналогічний період минулого року. Підсумки діяльності ювенальної поліції підбивали на засіданні у Головному управлінні Нацполіції в області.

На робочій нараді ювенальні поліцейські Полтавської області підбили підсумки діяльності упродовж І півріччя. 

Ірина Карюк, начальник відділу ювенальної превенції області

- У нас спостерігається зменшення на 22% вчинення кількості неповнолітніми правопорушень. Якщо порівнювати це в числовому варіанті, за 6 місяців цього року - це 113 таких правопорушень, в минулому році це було 145.

Ірина Карюк проаналізувала результати роботи підрозділів з протидії дитячій злочинності та профілактики скоєння правопорушень неповнолітніми. Деяким підрозділам вказала на допущені прорахунки та спільно намітили шляхи їхнього вирішення.

Ірина Карюк, начальник відділу ювенальної превенції області

- Якщо у нас по статистиці є кількість скоєних правопорушень і кількість осіб, які їх скоїли, ми знаємо, над чим нам треба працювати, і що все-рівно це наш напрямок роботи.

Учасники наради також обговорили проблемні питання, які виникають у практичній роботі ювенальних поліцейських у різних сферах діяльності, ділилися новаторськими методами профілактики та налагодження взаємодії з іншими органами влади задля єдиної мети - недопущення скоєння злочинів дітьми та неповнолітніми. На засіданні працівники, які за результатами роботи у першому півріччі проявили ініціативу, наполегливість та високий професіоналізм, а також з нагоди відзначення річниці заснування служби, отримали грамоти від керівництва поліції області.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію