Будуємо країну разом

Саме під таким лозунгом у Полтавській обласній бібліотеці для юнацтва імені Олеся Гончара пройшла інформаційна зустріч «Зрозумілою мовою про Реформу». Захід організували спільно з Полтавським Центром розвитку місцевого самоврядування.

Полтавська обласна бібліотека для юнацтва іменя Олеся Гончара вже вкотре зустрічає у своїх стінах експертів Полтавського Центру розвитку місцевого самоврядування. Цього разу основна тема обговорення – «Зрозумілою мовою про Реформу». 

Наталія Рисенко, зав. відділом соціокультурної роботи Полтавської обласної бібліотеки для юнацтва ім.О.Гончара

- На сьогоднішній момент бібліотека – дійсно майданчик для інформації. Майданчик для того, щоб була можливість задати будь-яке запитання, можна було дізнатись багато.

Під час інформаційної зустрічі йшлося про децентралізацію, шляхи будування країни, сучасні вимоги для громад. Обговорили й нововведення в освіті та медицині.

Вадим Штефан, експерт Полтавського Центру розвитку місцевого самоврядування

- Полтава – це місто, яке в результаті децентралізації, в принципі, воно рано чи пізно буде приєднувати до себе ті території, які поряд з ним. Чи знають про це полтавці? Місто Полтава має розширятись, розвиватись, має створюватись така агломерація. Тобто, Полтава має перетворитись в потужний інвестиційний центр розвитку місцевості, центр розвитку області.

Під час інформаційної зустрічі всі присутні мали змогу поставити питання, які хвилюють найбільше. На захід, розповідає Наталія Рисенко, запросили небайдужих громадяни. Одна з таких – заступник селищного голови органу самоорганізації населення Червоний Шлях Оксана Лазаренко. Жінка зізнається: для неї ця зустріч була пізнавальною, і вона мріє якомога швидше побачити результати реформ на Полтавщині. 

Оксана Лазаренко, завітала на інформаційну зустріч 

- Зустріч була досить цікава, тому що коли ти бачиш суху статистику в газетах, в Законах – це одне, але коли тобі реально показують, як це в дії, в фотографіях, коли наводять приклади, це зовсім інше. Звичайно, дуже цікаво. Хочеться, щоб це більш запроваджувалось.

Такі інформаційні зустрічі, говорить Наталія Рисенко, планують проводити і надалі. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію