Коли нарешті з «Аеропорту «Полтава» можна буде полетіти?

Це питання хвилює чи не кожного жителя міста й області. Активно його обговорили й на засіданні бюджетної комісії в обласній раді. Зокрема, депутатів хвилювало, в якому зараз стані летовище та що ще потрібно для повноцінного його функціонування.

Ще 18 мільйонів та 30 працівників необхідно для того, щоб з Міжнародного аеропорту «Полтава» все ж таки вилетів пасажирський рейс. Про це на засіданні комісії облради з питань бюджету та управління майном повідомив генеральний директор аеропорту Володимир Окара.  Цього разу кошти потрібні для спецтехніки та заробітної плати.

Володимир Окара, генеральний директор «Аеропорту-Полтава»

- Виплатити загальну зарплату, сплатити нарахування 2 мільйона 800 тис. грн. Придбати машину МТЗ – 604 тис. грн., придбати причіпний водозаправний пристрій – 847 тис. грн.

У депутатів виникло чимало питань щодо нинішнього функціонування аеропорту. Найголовніше з них – «Коли нарешті з аеропорту полетять літаки?». На нього визвався відповідати перший заступник губернатора області Андрій Пісоцький. З його вуст – знову обіцянки.

Андрій Пісоцький, перший заступник голови Полтавської ОДА

- Виникла проблемна ситуація з туристичною компанією, яка планувала це зробити. Проте, в мене вчора була розмова з авіакомпанією, яка мала вилітати з Полтавського аеропорту. І вона сказала: не дивлячись, які в подальшому будуть стосунки з туристичною компанією, і будуть планувати літати з Полтави, чи по своїм напрямкам, по яким вони б хотіли, чи з іншою туристичною компанією.

Окрім активно-обговорюваного питання про аеропорт на сесію обласної ради винесли й інші. Зокрема, реорганізацію окремих комунальних закладів, затвердження нових обласних програм й внесення змін та доповнень до вже діючих. Відтак, додаткове фінансування необхідне комплексній програмі соціального захисту населення. 

Людмила Корнієнко, директор Департаменту соціального захисту населення Полтавської ОДА

- Зміни стосуються 2-х напрямків. Перше – це збільшення суми фінансування на 1 мільйон гривень на виплату компенсації за пільговий проїзд на міжміських, міжобласних маршрутах пільговим категоріям громадян. І друга зміна стосується забезпечення санаторно-курортним лікуванням чорнобильців І категорії, виділити додатково 600 тисяч гривень.

Нагадаємо, пленарне засідання 20-ї сесії обласної ради VІІ скликання відбудеться 12 липня в приміщенні Зіньківської районної ради.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію