На Алмазному в Полтаві активно триває ремонт дорожнього покриття

На Алмазному в Полтаві активно триває ремонт дорожнього покриття

Заступник Полтавського міського голови з питань діяльності виконавчих органів Андрій Лямін, провів черговий об'їзд міста, аби проконтролювати роботу міських комунальних служб, перевірити виконання наданих раніше доручень та виявити можливі проблеми на окремих ділянках з метою якнайшвидшої їх ліквідації. 

Традиційно в об'їзді міста взяли участь керівники міських комунальних установ та організацій.

Нині активно тривають ремонти дорожнього покриття, зокрема, на тротуарах та міждворових проїздах. Так, заступник міського голови перевірив хід робіт по вулиці Степового Фронту поблизу 4 міської клінічної лікарні, а також ділянку вулиці Великотирнівська, що поблизу автовокзалу. Окрім цього, Андрій Лямін спільно з комунальниками оглянули об'єкти, на яких ремонтні роботи уже завершені. Зокрема, у дворах по вулиці Івана Мазепи.

Під час об'їзду міста, комунальники виявили й незаконно встановлені тимчасові споруди в дворах. Відтак, інспекції по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста надали доручення стосовно надання приписів власникам незаконно встановлених споруд та у разі невиконання вимог припису, проведення заходів з демонтажу зазначених споруд.

Також, під час огляду міських територій оперативно доручили покосити трави та вивезти сміття.

Стрічка новин