ДТП, яке спричинило смерть

Подія сталася ще восени 2017 року, але кримінальна справа триває і досі. Відрізок дороги по вулиці Зіньківській, поблизу психіатричної лікарні, став для велосипедистки Наталії Соколової фатальним. Справу закривали, поновлювали, провели не один слідчий експеримент, але рішення й досі не винесли.

Анна Ружін, журналіст 

- Восени 2017 року на цій дорозі сталося ДТП: загинула жінка, велосипедистка, але справу закрили за відсутністю складу злочину.

Це – Віктор Соколов, чоловік загиблої Наталії Соколової. Згадує: того дня жінка поїхала на роботу, як завжди, велосипедом. 

Віктор Соколов, чоловік загиблої

- Я під'їхав і побачив, що мій велосипед лежить. На місці, де моя дружина лежить, – калюжа крові. І я зрозумів, що трапилося ДТП. Сказали, що вона жива, але коли приїхали в лікарню в обласну, в реанімацію, то її живої вже не було.

Адвокат потерпілих розповідає: за правопорушення на водійку авто, яка здійснила наїзд, відкрили кримінальну справу за статтею 286 частиною 2 Кримінального кодексу України. Але за 6 місяців, у квітні 2018, справу закрили – за відсутністю кримінального правопорушення. 

Віктор Іваницький, адвокат потерпілих 

- За фактом закриття кримінальної справи до прокуратури Полтавської області була направлена скарга, постанова про закриття кримінальної справи була скасована, і справа направлена на розгляд до слідчого управління УМВС в Полтавській області.

Віктор Іваницький говорить: по справі проводили уже другий слідчий експеримент. Причини пояснює. 

Віктор Іваницький, адвокат потерпілих

- Були два свідки, які їхали за автомобілем «Opel Vectra», який скоїв ДТП, і бачили саме момент наїзду. Свідчення цих двох свідків повністю йдуть всупереч із свідченнями особи, яка скоїла ДТП.

Рідні ж загиблої впевнені: розслідування ведеться неналежним чином.

Віктор Соколов, чоловік загиблої

- За словами свідків, вона не намагалася гальмувати. Крім того, її не возили на експертизу: не брали ні кров, ні мочу на Сковороди. На слідчому експерименті вона повинна була бути винуватиця ДТП, але її не було.

Свідків у справі шукали через мережу Фейсбук, розповідає донька загиблої. З водійкою авто не спілкуються, а от її співмешканець до родини Соколових з'являвся. 

Тетяна Соколова, донька загиблої 

- Ще приїжджав її чоловік, допитувався, де похована мама. Що він там забув – не розумію, що йому там треба, на материній могилі. Він і мені дзвонив, питав, де вона похована, що він там буде робити. Чи вона гріхи піде замолювати туди свої? Не знаю. 

Наразі кримінальну справу поновили, слідчі дії тривають.

З водійкою авто зв'язатися не вдалося. У свою чергу, ми залишаємо право за іншою стороною висловити свою позицію щодо цієї ситуації в ефірі нашого каналу.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію