У нашому місті відгримів фестиваль «АРТ-Полтава»

Протягом трьох днів у Корпусному парку працювало більше 10 локацій з різноманітними майстер-класами, семінарами, тренінгами, розвагами для дітей. Кожен тут зміг знайти заняття до душі. Це, до речі, одна з головних цілей, яку ставили перед собою організатори фестивалю. 

У самому центрі міста полтавців навчалися розвивати свої таланти. А допомагав їм у цьому фестиваль «АРТ-Полтава».

Маргарита Антонець, директор фестивалю «АРТ-Полтава»

- У нас специфіка в тому, що фестиваль повністю безкоштовний, і будь-хто може прийти і взяти участь. І також у нас акцент йде на навчання, на мотивацію до саморозвитку. І всі території показують, що кожна людина – творча, усі ми маємо якісь таланти, і потрібно цей талант віднайти і почати його впроваджувати, розвиватися.

Фестиваль пройшов вже вп'яте. Його організаторами виступила Полтавська обласна молодіжна організація «Покоління Google». Приєдналися до них музиканти, поети, художники, народні майстри, фахівці з ІТ-технологій.  

Маргарита Антонець, директор фестивалю «АРТ-Полтава»

- Родзинками є те, що у нас відкрилася нова територія в цьому році, – це фото-територія. Також трішки наповнена програма. В цьому році ми зробили три дні фестивалю. Зазвичай він був два дні, але ми вирішили в цьому році зробити три, тому що було більше ідей, і два було важко все це осягнути.

Загалом на більш ніж 10 локаціях протягом трьох днів відбувалися майстер-класи, тренінги та семінари. Окрема територія була повністю у розпорядженні дітей. Тут малеча мала змогу і розважитися, і навчитися чомусь новому.

Анна Паранько, учасниця фестивалю «АРТ-Полтава»

- Кожен день було щось нове. Але загалом – це у нас шоу мильних бульбашок ми робили і моделювання куль. Це те, що діти люблять. У нас є безкоштовний аквагрим. У нас будуть також сьогодні різні поробки, листівки.

Цього року до фестивалю долучилося багато гостей з інших міст України. В якості спікерів та організаторів майстер-класів виступали представники Києва, Харкова, Львова, Тернополя, Сум.

Аліна Москаленко, учасниця фестивалю «АРТ-Полтава» (м.Харків)

- Мені здається, що це дуже класно. Мені взагалі хотілося б, щоб у нас теж у Харкові був такий фестиваль. Сподіваюся, вийде колись таке організувати, щоб таке ж було. І дуже чудово так об'єднуватися і допомагати один одному проводити такі заходи. До того ж дивишся, коли діткам подобається, з таким захопленням малюють, розкривати потенціал – це чудово.

Організатори фестивалю мріють про те, щоб цей захід набув ще більшої популярності, і за кілька років «АРТ-Полтава» об'єднала у Корпусному парку всіх містян.

Стрічка новин