Стан молодих дібров перевірили на Полтавщині

Стан молодих дібров перевірили на Полтавщині

Днями, на базі ДП «Миргородське лісове господарство» відбулося виїзне засідання колегії Полтавського обласного управління лісового і мисливського господарства під керівництвом начальника управління Юрія Тараненка та за участі директорів і спеціалістів лісогосподарських підприємств.

Під час колегії полтавські лісівники та викладачі Лубенського лісотехнічного коледжу обговорювали питання лісовідновлення та лісорозведення, сучасні методи формування біологічно стійких лісів майбутнього.

У ході заходу розглянули більше 15 ділянок молодих дібров, за період з 2002 по 2017 роки та при умові різного деревного складу та схеми садіння культур на території Комишнянського лісництва. Дуже затратним на теперішній момент визнали створення дубових культур через 6 м. Хоча такі насадження створили в лісгоспі в 2002-2003 роках і вони в досить гарному стані, стверджують фахівці.

Разом з тим, начальник Полтавського обласного управління Юрій Тараненко відзначив зразково-показовий стан різновікових лісових культур дуба, що свідчить про постійну, планомірну, багаторічну працю знаючих спеціалістів-лісівників.

Стрічка новин