Три тижні у наметовому містечку

На Полтавщині пройшла обласна науково-дослідницька експедиція «Бутова Гора». Участь в ній взяло майже 70 дітей. Які практичні навички отримали школярі, дізнавалась наша знімальна група.

Аделіна Ляшенко навчається в очно-заочній біологічній школі Полтавського еколого-натуралістичного центру учнівської молоді. Дівчина зізнається: особливо її цікавить генетика. Майбутнє мріє пов'язати саме з цією наукою. 

Аделіна Ляшенко, відправилась у науково-екологічну експедицію 

- Мені б хотілось в майбутньому, можливо, стати великим винахідником у сфері біотехнологій. Можливо, якийсь протез сконструювати, який би багато б кому врятував життя.

Аби здобути позашкільні знання з фахових предметів, Аделіна Ляшенко вже вдруге відправилась у науково-екологічну експедицію, яка проходить на базі Полтавського обласного науково-натуралістичного центру. 

Аделіна Ляшенко, відправилась у науково-екологічну експедицію 

- Тут весело і можна дізнатись чого нового. Я ніколи в житті не могла подумати, що я буду вчити, як на латині зветься якась пташка, а це дуже цікаво, виявляється.

Три тижні 68 юних науковців проживатимуть у наметовому містечку у селі Бутова Гора. Це діти, котрі навчаються в Полтавському обласному еколого-натуралістичному центрі, є учасниками конкурсів Малої академії наук та олімпіад з природничих дисциплін. 

Віталій Бедніна, директор Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру

- Мета – об'єднати три таких напрямка: виховання дітей (суто екологічне виховання, формування екологічної свідомості), оздоровчий процес (здоровий спосіб життя) і науково-дослідницьку роботу.

В науково-екологічну експедицію з дітьми відправились викладачі з Полтавського педагогічного університету, Полтавського технічного університету та аграрної академії. 

Євгеній Божан, викладач хімії 

- Ми навчаємо хімії, основам аналітичної хімії, фізичної хімії. Крім мене, є інші викладачі, які будуть навчати іншим галузям хімії.

Аби перевірити роботу наметового містечка, на науково-екологічну експедицію завітала директор Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації Олена Харченко. 

Олена Харченко, директор Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА

- Діти вивчають флору, фауну своєї Батьківщини, свого рідного краю. І в той же час оздоровлюються, тому що та місцина, де знаходиться саме ця експедиція, мальовнича і пов'язана з діяльністю видатного науковця Вернадського.

Закінчиться науково-екологічна експедиція 15 липня.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію