Юні полтавці дізналися більше про життя службових собак

На екскурсію до Кінологічного центру вирушили учні школи іноземних мов. Там разом із викладачами вони спостерігали, як чотирилапі охоронці виконують команди.

Літні канікули – з користю. Учні полтавської школи іноземних мов відвідали кінологічний центр. Тут вони ознайомилися з умовами утримання поліцейських собак та оцінили їхню вправність.

Ірина Карюк, начальник ювенальної превенції поліції Полтавщини

- Ми такі заходи проводимо систематично для того, щоб можна було розширити кругозір наших діток, для того, щоб вони розуміли, які у нас служби працюють в поліції, і можливості подальшого визначення з професією, чи-то просто мати уявлення відносно різних напрямків службової діяльності поліції.

Від поліцейського-кінолога Олександра Ляха юні полтавці дізналися, які породи собак належать до службових, для яких цілей вони використовуються, скільки років «служать» в поліції та як навчаються командам.

Учасники екскурсії до кінологічного центру кажуть: такий формат зустрічі не тільки сприяв зближенню дітей з природою, але й дозволив декотрим з них позбутися власних страхів.

Яна Валеріївна, викладач школи іноземних мов 

- Звичайно, враження – просто немає слів. Тому що діти люблять собак, ми побачили. Навіть та дитина, яка боялася на початку, вона, звичайно, в кінці уже стала ближчою до природи, до тваринок. Тому ми дуже раді, ми дуже вдячні.

У кінологічному центрі говорять: раді бачити не лише такі дитячі групи, а й власників чотирилапих улюбленців.

Олександр Лях, поліцейський-кінолог

- Ми запрошуємо дітей з їхніми чотирилапими друзями до нас в Кінологічний центр для того, щоб покращити свої знання, вміння, навички в поведінці зі своїми чотирилапими друзями – собаками.

В Україні щовесни проводяться змагання «Юний кінолог». У них можуть брати участь діти не молодше 14 років зі своїми собаками. Бажано – службової породи, не дорослішою, ніж 1 рік.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію