Громадські обговорення пройшли без громадськості

Представники робочої групи при Громадській раді МВС України у ГУ НП обговорили проект документу «Стратегія деокупації та реінтеграції окупованих територій Донбасу». Цього дня звучали як позитивні, так і негативні аспекти усіх 11 кроків механізму звільнення території. 

Воєнні дії на території Донецької області й досі тривають. Але як вирішити ситуацію, думають і в Полтаві. У ГУ НП представники робочої групи при Громадській раді МВС України, що працюють на Полтавщині, обговорили проект документу «Стратегія деокупації та реінтеграції окупованих територій Донбасу на основі механізму «Малих кроків».

Начальник відділу комунікації ГУ НП у Полтавській області Юрій Сулаєв наголошує: є 11 кроків, які допоможуть вивести Донбас із зони деокупації, серед яких – виведення військ та миротворча місія. 

Юрій Сулаєв, начальник відділу комунікації ГУ НП у Полтавській обл.

- Для цього, ви розумієте, які величезні кошти повинен виділити Євросоюз та США для дого, щоб відрядити таку велику армію в Україну. Впирається це в кошторисні затрати. Можливо, там десь в Європейському Союзі хтось не готовий виділити таку велику суму коштів для утримання 40 тисячної армії миротворців.

Як альтернативу пропонують покрокові етапи звільнення Донбасу. 

Юрій Сулаєв, начальник відділу комунікації ГУ НП у Полтавській обл.

- Позиція яка: немає коштів на 40 тисяч, то давайте на 20, якщо немає на 20, то давайте на 10, немає на 10 – давайте на 5. От на скільки коштів вистачить, наскільки і буде проводитися таке поступове та покрокове звільнення окупованої території Донбасу. 

Учасники обговорення дискутували з приводу кроків механізму, але дійшли до єдиного висновку, що відновлення територіальної цілісності України та припинення кровопролиття на Сході держави зараз стоїть на першому місці. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію