218 мільйонів гривень на користь стягувачів

Такі результати роботи органів Державної виконавчої служби Полтавщини за І півріччя цього року. Серед виконавчих документів, з яким працюють фахівці, – стягнення аліментів, комунальні платежі, банківські кредити та невиплата заробітної плати. 

З початку року державними виконавцями Полтавщини стягнуто понад 200 мільйонів гривень. З них 4 частина, а саме – 104 мільйона, стосуються стягнення аліментів. Про результати своєї роботи за 1 півріччя 2018 року працівники виконавчої служби розповіли на прес-конференції. 

Віталій Коноз, начальник Державної виконавчої служби Полтавщини

- На сьогодні в межах Полтавської області виконанню підлягало понад 136 тисяч виконавчих документів. Державними виконавцями забезпечене фактичне виконання рішень на суму понад 112 мільйонів гривень. Разом із сумою стягнутих аліментів за цей період 106 мільйонів гривень – це дає показник фактичного виконання в розмірі 218 мільйонів гривень.

Велика кількість громадян не воліють сплачувати свої борги, розповідають фахівці. В такому випадку державні виконавці мають право вилучити майно, котре є у боржника, та виставити його на продаж. Лоти публікують у системі електронних торгів арештованого майна, і кожен бажаючий може його придбати. На Полтавщині таких лотів було 117.  

Віталій Коноз, начальник Державної виконавчої служби Полтавщини

- Державними виконавцями протягом І півріччя цього року забезпечено реалізація такого майна на суму понад 11 мільйонів гривень. Тобто, це ті кошти, які були отримані за рахунок вилученого боржників майна. 

Державні виконавці повідомляють: якщо Вам не виплачують аліменти, заробітну плату чи інше, не вагаючись звертайтесь до відділів виконавчої служби Полтавщини.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію