Пенсіонери перекрили дорогу

Вони зайняли пішохідний перехід у мікрорайоні Огнівка, таким чином, більше години водії не могли проїхати. Причиною конфлікту став рух автобуса №25, що курсує за маршрутом «Огнівка-Центр». На виклик приїхали і представники патрульної поліції, які зафіксували адміністративне правопорушення.

Пенсіонери безперестанку ходили по пішохідному переходу, таким чином, не даючи автівкам подолати цей відрізок дороги.

Людмила Прядка, учасниця акції 

- Щодо 25 автобуса: то він є, то його немає, то він обламався. Лише 4 рейси, бабусі, буває, повиходять – немає автобуса – обламався. Телефонуємо туди на диспетчерську: вони навіть телефона не хочуть брати. Лямін нам обіцяв, що вам зроблять, що ви будете, пенсіонери, нормально їздити, і досі немає нічого хорошого.

Учасники акції розповідають: автобус раніше їздив через годину 14 рейсів на день. Рік тому кількість рейсів зменшили до чотирьох рейсів на день. Але і ті 4 не завжди є.

Людмила Прядка, учасниця акції 

- То двері поламалися, то повний автобус, то «викидають», ну скільки ж можна терпіти! А після обіду немає нічого. Ото в годину привезли, і все. О 13.00 – останній автобус. Просто пенсіонерам уже терпець урвався. І стали перекривати дорогу, а вони на пенсіонерів, на бабусь – з битами.

Одного з учасників акції ледь не збив водій автівки. Патрульні зафіксували це та склали на порушника адміністративний матеріал.  

Лілія Тертична, інспектор роти №3 батальйону УПП в Полтавській області ДПП

- Ледь не збив пішохода на пішохідному переході, який переходив дорогу. Справді. Пішохід знаходився на пішохідному переході, і він йому не надав дорогу.

Між водієм та учасниками акції виникла сварка. 

- Ну ви бачите, що люди, чи вам все-одно?

- Ваші люди незаконно перекрили дорогу.

- Я зрозуміла, ви не людина. До побачення! Їдьте.

Перший рейс виїджає о 10.00, 11.00, 12.00 годині та о першій годині дня. 

Наталія Московець, учасниця акції 

- Пенсіонери хоч і були обурені, але «приспособилися» до цього. А водій – хоче – приїде, а хоче – не приїде. Люди скаржилися, але диспетчер не брав слухавку, ходили в міську раду, купа паперів у них є, купа відписок, що проблема є. Але влада на це ніяк не реагувала.

За коментарем ми звернулися до перевізника, який відповідає за цей маршрут. 

Михайло Костов, директор компанії «ЄВРОБУС ПОЛТАВА»

- Там водій дуже відповідальний, і може не з'явитися лише в тому випадку, якщо машина зламана, і якщо щось сталося. А так він постійно з'являється на маршруті. Згідно з графіком.

Акція протесту тривала більше години.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію