Асфальтовані пішохідні доріжки тепер є і біля автовокзалу

Саме тут покласти асфальтне покриття просили мешканці найближчих будинків, працівники магазинів та закладів, й навіть перевізники. Сьогодні тротуари на одній стороні вже лежать, на протилежній – робота не стихає жодної миті.

Вже кілька днів поспіль на ділянці тротуару від автовокзалу до траси Київ-Харків продовжуються ремонтні роботи. Тут вже зовсім скоро з'явиться така бажана для багатьох асфальтована пішохода зона. Роботу на ділянці контролює депутат Шевченківської районної у місті Полтаві ради від команди Андрія Матковського Ольга Медвінська.

Ольга Медвінська, депутат Шевченківської районної у м.Полтаві ради

- Хочу вам сказати, що ми з кінця 2016 року писали звернення, я особливо писала звернення про те, що люди писали і просили. І ось, дякувати Богу, у 2018 все зроблено. Не сказати, що це важко, але це просто довго. Треба було розробити проект, розробити необхідну документацію для того, щоб все було виконано.

Окрім пішохідних доріжок, реконструкції зазнає і зупинка, розташована тут. Ольга Медвінська додає, що вибір був зроблений на користь саме цих тротуарних зон не випадково, адже це – перше, що бачать гості Полтави, приїжджаючи автобусом. Поки з одного боку роботи тривають, на іншій стороні вулиці полтавці вже оцінюють якість асфальтного покриття.

Григорій Морфлот, полтавець

- Раніше бачив, що воно було таке... неподобство. А тепер стало дуже красиво, дуже приємно, що у Полтаві робляться такі справи. Молодці і керівництво міста, і так би мовити, ініціатори цього діла, і волонтери, я думаю, що приймають участь. Спасибі.

Зручніше з появою тротуарів стало й мешканцям прилеглих будинків, які раніше були змушені йти автомобільною дорогою, або ж долати «дистанцію куширями».

Олена Чорна, полтавка

- Дуже зручно, дуже зручно. Тут тим більше зупиняються приміські маршрутки, і тепер набагато краще. Я тут часто проходжу, скупляюсь в «Метро», в «Епіцентрі». Дуже вдячна керівництву полтавському.

Депутат Шевченківської районної у місті Полтаві ради від команди Андрія Матковського Ольга Медвінська запевняє, що надалі роботи з благоустрою міста продовжаться.

Стрічка новин