28 полтавок отримали відзнаки «Успішної жінки Полтавщини – 2018»

Конкурс проходить вже вп'яте, тож серед жінок останній – досить популярний. 195 представниць прекрасної статі за час конкурсу взяло у ньому участь. Це – медичні працівники, поліцейські, акторки, приватні підприємці та просто щасливі й успішні жінки.

У залі обласної державної адміністрації – незвично святкова атмосфера. Класична музика, квіти, чоловіки в краватках та вишукані леді у сукнях, з вечірніми зачісками та макіяжем. Привід – також неабиякий – свої нагороди цього дня отримують успішні жінки Полтавщини. Цьогоріч їх обирали у 12-ти номінаціях, ще 2 жінки отримали відзнаки «Берегиня роду».

Микола Білокінь, заступник голови Полтавської ОДА

- У водоверті всіх робочих моментів, коли усі люди зайняті, ми повинні все-таки шанувати нашу жінку. Жінка – це берегиня роду, жінка – це все, жінка – це продовжувач роду, і тому ми обов'язково проводимо щорічно такі конкурси, тому що вони нам потрібні.

Конкурс «Успішна жінка Полтавщини» проводиться вже 5-й рік поспіль. З кожним роком охочих показати себе все більше. Так за історію конкурсу участь у ньому взяло 195 жінок. Наймолодшій учасниці було 18, найстаршій же – 79 років. Попри популярність конкурсу, серед цьогорічних учасниць більшість – дебютантки.

Людмила Домнич, «Успішна жінка Полтавщини – працівник правоохоронних органів»

- Я дізналась від свого керівництва, що є такий конкурс, і на початку квітня місяця цього року я надала пакет документів на цей конкурс. Раніше я брала участь у конкурсах, але трішечки іншого спрямування, які пов'язані більше з художньою самодіяльністю.

Учасниці запевняють: це – чудова можливість познайомитися з цікавими людьми та навчитися новому. Серед таких – і Олена Стасовська. Попри те, що сьогодні у її руках – диплом про участь, конкурсом задоволена. До того ж Олена зібрала чи не найбільше вітань та квітів від групи підтримки.

Олена Стасовська, учасниця конкурсу «Успішна жінка Полтавщини – 2018»

- Враження у мене дуже позитивні, тому що моя робота пов'язана з людьми, нести все нове, доносити те, що відбувається у нас в освіті, які зміни відбуваються наразі у наш час. А цей конкурс показує, як ми потрібні у нашому житті.

Окрім позитивних вражень, жінки отримали квіти, цінні подарунки та пам'ятні статуетки.

Стрічка новин