Далі – доросле життя

Майже 100 випускників Полтавського Національного технічного університету імені Юрія Кондратюка отримали дипломи про вищу освіту. Зізнаються: рідну альма-матер залишають і з радістю, і з сумом.

Майже 90 студентів Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка отримали дипломи за спеціальностями «Архітектура» та «Образотворче мистецтво». 50 з них – за 4 рівнем акредитації – «бакалавр», 32 – «магістр». Вручав дипломи студентам та проводжав їх в доросле самостійне життя ректор вишу Володимир Онищенко. 

Володимир Онищенко, ректор ПолтНТУ ім.Ю.Кондратюка

- Я хотів би нашим шановним випускникам побажати на досягнутому не зупинятись, продовжувати удосконалювати свої знання, продовжувати працювати над собою, втілювати свої креативні ідеї в життя, пам'ятати про рідний університет.

Вручення дипломів про вищу освіту випускники отримали у своє професійне свято – День архітектора. Не оминув це дійство і їх колега у майбутньому – головний архітектор Полтави Микола Шевельов. 

Микола Шевельов, головний архітектор Полтави 

- Хочу побажати всім присутнім, а особливо майбутнім архітекторам і художникам, професійного зростання, творчого натхнення, без якого неможливо реалізувати всі ваші творчі задуми.

Випускники зізнаються: для них – це, звісно, свято, але сумне. Ніколи не шкодували, що навчаються саме в Полтавському Національному технічному університеті, і саме тому так важко залишати рідні стіни. 

Ольга Петлюх, випускниця ПолтНТУ ім.Ю.Кондратюка

- Тут можна розвиватися, тут прекрасна є платформа для того, щоб стрибнути, і далі і далі йти у спеціалісти, у люди, які знають свою справу.

Альона Гладка, випускниця ПолтНТУ ім.Ю.Кондратюка

- Не можу сказати, що я цього чекала, тому що мені подобалось тут навчатись. Але радість все-одно відчутна, тому що ми до цього йшли 4 роки. Я хотіла насправді навчатися десь у Харкові, але я приїхала сюди на День відкритих дверей. Я побачила студентів-архітекторів, які живуть тут, мов однією дружньою родиною, мене це так взяло за душу, і я одного разу вирішила, що ні, до Харкова я уже не хочу, буду вчитися саме тут, у цьому вузі.

Декан архітектурного факультету Володимир Муравльов ділиться: буде сумувати за вчорашніми студентами, сьогоднішніми випускниками.

Володимир Муравльов, декан архітектурного факультету ПолтНТУ ім.Ю.Кондратюка

- Все-таки наші студенти, я скажу відверто, вважаю кращими в Україні, тому що рівень підготовки і матеріальна база університету дозволяє готувати дійсно фахівців з великої літери. Тому я бажаю нашим випускникам всього найкращого, реалізувати свої мрії, наші сподівання, своє бачення.

Під час урочистостей ректор вишу привітав і викладачів університету.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію