50 тисяч кілометрів за рік збирається проїхати сім'я киян

Для Вадима та Анни Гриненків 1-ого серпня стартує навколосвітня подорож. Мандруватимуть на 21-ій «Волзі». У подорожі їх супроводжуватиме трирічний син Любомир. У Полтаві відчайдушні туристи побували проїздом, і на прес-конференції розповіли про всі особливості своєї мандрівки.

- Ми собі плануємо, що десь біля 50 тисяч км.

Такі плани у родини Гриненків на найближчий рік. А повезе сім'ю туристів навколо світу «Блакитна мрія» – 21-ша «Волга».

Вадим Гриненко, мандрівник

- Він відреставрований на 98%. Єдине, що тут змінили, це – колеса. Поставили більш сучасні і салон перешили. Тобто, в такому, як він є, тільки шкіра, хороша італійська шкіра.

Анна і Вадим Гриненки стартували із Києва. Зараз вже 6 днів мають автопробіг містами України. У Полтаві діляться секретами своєї майбутньої масштабної поїздки. За їхнім маршрутом – Білорусь, Норвегія, Фінляндія, далі через Європу до Малайзії. З собою у подорож беруть 3-річного сина Любомира.

Анна Гриненко, мандрівниця

- Ще до народження сина мандрували. З народженням зрозуміли, що час невпинно летить, хочеться жити, хочеться побачити світ і показати Любомиру. Для нас дитина – це не перепона, це не обуза. Мені здається, він, навпаки, нас підштовхує жити, незважаючи на якесь стереотипне мислення, що страшно, туди не їхати, важко.

До цієї мандрівки найдовше сім'я Гриненків подорожувала Південною Америкою – близько півроку. Тепер замахнулися на цілий рік. Спочатку витрачатимуть заощаджені кошти, далі збираються заробляти у дорозі. Підробітку, кажуть із досвіду, за кордоном вистачає. Родина туристів зізнається: вести розмірений спосіб життя – не для них.

Вадим Гриненко, мандрівник 

- Життя – це не робота. Тобто, життя – це і робота, але фактично, коли ми живемо тільки роботою, квартирою чи будинком, це зовсім нецікаво. А мандрівка – це дійсно кругозір, це дуже здорово, дитина розвивається, ми розвиваємося.

Початок своєї навколосвітньої мандрівки подружжя Гриненків запланувало на 1 серпня.

Стрічка новин