Ще два місяці під домашнім арештом та проведення експертизи

В Октябрському суді міста Полтави триває судова справа по Арці. Справа тягнеться не одне засідання, але вирок ніяк не винесуть. Цього разу на слухання з'явилися усі сторони, але засідання знову перенесли. Цього разу дата наступного поки що невідома.

Засідання у справі Арки розпочали раніше назначеного часу. На слухання з'явилися усі сторони справи зі сторонами захисту. На порядку денному – лише два питання: вибір запобіжного заходу для Євгена Усенка та Анатолія Прядка, та проведення медичної експертизи для потерпілих.   

Сторона потерпілих наполягає на проведенні медичної експертизи. 

Дмитро Юденко, потерпілий

- Це морально-психологічна експертиза, яка визначить ступінь і рівень психологічної травми, яка була надана під час подій на Арці.

Експертизу планують проводити в Полтавському відділенні Харківського науково-дослідного інституту судових експертиз імені Бокаріуса. 

Аліна Самарець, сторона захисту потерпілих 

- На сьогодні заявлено потерпілим Юденком розмір моральної шкоди в розмірі 250 тисяч, а потерпілим Кобою – 1 млн гривень.

Засідання виявилося коротким: всі сторони висловили свою позицію, і за 15 хвилин судійська колегія відправилася для прийняття рішення. 

Анатолій Савченко, суддя

- Клопотання прокурора задовольнити: продовжити обраний щодо кожного із обвинувачених Прядка Анатолія та Усенка Євгена запобіжний захід у вигляді домашнього арешту на 2 місяці, тобто, до 18 вересня 2018 року.

Дата наступного засідання наразі залишається невідомою, адже залежить від швидкості проведення експертизи. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію