Хорольська бібліотека отримала дипломи переможців Вікіпедії

Хорольська центральна районна бібліотека серед переможців конкурсу "Культурна спадщина та видатні постаті краю".

З 19 по 25 березня тривав Всеукраїнський конкурс-змагання з написання енциклопедичних статтей до Вікіпедії на тему «Культурна спадщина та видатні постаті рідного краю», до участі в якому всі бібліотеки України запросила Українська бібліотечна асоціація. Організатором конкурсу виступила громадська організація "Вікімедіа Україна".

Робота з написання статей у Вікіпедію тривала лише один конкурсний тиждень. Але цього було замало для того, щоб внести туди увесь матеріал про культурні пам’ятки та видатних особистостей Хорольського краю, розповідають їх знавці. Бібліотечні працівники та краєзнавці району за цей активний тиждень підготували та розмістили у Вікіпедії 24 статті.

Нещодавно Хорольська ЦБС отримала нагороди за участь у цьому цікавому конкурсі. Адміністрація бібліотеки виносить велику подяку всім учасникам змагання: бібліотекарям, краєзнавцям, користувачам бібліотеки, працівникам районного краєзнавчого музею та районного будинку культури.

Роботу по поповненню найбільшої інтернет-енциклопедії країни, зазначають бібліотекарі, обов’язково продовжуватимуть і надалі. Адже Хорольщина варта бути представлена у Вікіпедії якнайкраще. Там є чудові культурні пам’ятки та прекрасні люди, чиї імена повинна знати вся Україна.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію