Делегація дітей з Грузії гостює у Полтаві

Десятикласники з Боржомі та Бакуріані приїхали до нашого міста, аби познайомитися з українською культурою, відвідати найбільш відомі туристичні місця та поспілкуватися з полтавськими однолітками. У четвер в Галереї мистецтв відбулася офіційна зустріч делегації: з запальними танцями, піснями та, звичайно, подарунками.

Десятикласник Андрій Бандур – з містечка Бакуріані. Це – грузинський гірськолижний курорт. В Україну хлопець приїхав вперше.

Андрій Бандур, учасник грузинської делегації

- Вже 5 днів я в Полтаві. Встиг багато чого подивитися. Наприклад, Біла Альтанка, Музей Давида Гурамішвілі – це наш грузинський письменник, і багато іншого.

Загалом 9 дітей із Боржомі та Бакуріані завітали з ознайомчим візитом до нашого міста. 

Отар Чухрукідзе, голова грузинської делегації

- Боржомі і Полтава – міста-побратими. І це – обмінна програма. Ми привезли підлітків на 10 днів. Звичайно, в програмі є пріоритетні місця. Наприклад, табори для підлітків спортивні.

Серед них і ті, хто має українське коріння. Наприклад, у Вероніки тато – з України.

Вероніка Устименко, учасниця грузинської делегації

- Мені Україна дуже сподобалася. Я хочу тут жити. Дуже тихо, культурно і все, що подобається.

А по-справжньому теплий прийом грузинським гостям Полтава влаштувала у Галереї мистецтв. Зустрічав делегацію особисто міський голова Олександр Мамай. Говорить: договір про дружбу та співпрацю між Боржомі та Полтавою підписали у травні 2011 року. 

Олександр Мамай, Полтавський міський голова

- Сьогодні вже понад 8 років тривають ці відносини. Постійно ми літали туди, вони прилітали до нас. Обмінювалися економічним досвідом, обмінювалися туристичним досвідом. Є багато чого у міста Боржомі понавчатися, так як і їм, що подивитися у нас.

Саму зустріч розпочали із запального українського гопака, а продовжили лезгінкою у виконанні ансамблю «Живі барабани». Потому усі охочі мали змогу пройти майстер-клас у грі на барабанах. Інтернаціональний ансамбль зірвав гучні оплески.

Нині, говорять представники міської влади, грузинська делегація так весело проводить свої канікули на Полтавщині, а після Нового року до Боржомі вже вирушить група дітей з нашого міста.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію