7-річна дівчинка з Кременчука потрапила до реанімацї після укусу гадюки

Дитину врятували від важких наслідків завдяки оперативній допомозі.

7-річна дівчинка в реанімації після укусу гадюки. Дитина  гралася неподалік власного будинку і раптом відчула різкий біль у нозі. Лише потім розгледіла, як у траві віддаляється довге тіло змії. Школярку терміново доправили у лікарню. Машину з маленькою пацієнткою  швидко, повз усі транспортні затори, із села до Кременчука провів екіпаж поліції.

Другу добу Поліна у реанімації. Її стан уже стабільний і дівчинка може розповісти про свою зустріч із змією, йдеться у сюжеті ТСН.

«Я йшла за паркан збирати квіти і побачила там змію, вона мене вкусила. Я дивилась в інший бік, коли мені вкусила, тоді я її побачила», - каже дівчинка.

Гадюка вкусила дитину за ногу. Маленька одразу побігла до батьків. Тато не розгубився і зміг надати першу допомогу. У лікарню Поліну із татом відвіз сусід. Вільний від авто коридор для машини із хворою дитиною організувала поліція.

«Почув крики дитячі, вийшов з будинку. Була там куча людей, паніка. Схопив дитину, батька і швидко поїхали в лікарню. По дорозі там ще зустрів поліцію. Спасибі поліції за супровід, все було оперативно спрацьовано» , - розповідає чоловік.

Медики констатують, що у критичній ситуації попри паніку дорослі діяли правильно. Навіть розшукали та сфотографували й саму змію - агресора, аби показати медикам, щоб ті знали із якою отрутою мають справу. Гадюка була невелика, відтак отрути було не багато і розповсюдитися організмом дитини вона не встигла. Уже завтра Поліну планують перевести з реанімації до дитячого відділення. Цього року в Кременчуці це перший випадок нападу змії на дитину і медики сподіваються, що останній.

«Завжди насторожує,  бо сироватки в Україні у нас немає від укусу гадюк. Це завжди насторожує. Але тут вона не потрібна», - каже лікар.

Висока трава, хащі біля води - в таких місцях люблять ховатися гадюки. Зазвичай вони не нападають на людей, а навпаки - від них тікають. Проблема лише в тому, що вони глухі і відчувають тільки вібрації. Тому, коли заходите у високу траву, оглядайтеся довкола і тупотіть ногами. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію