Покататися на машині патрульних та приміряти форму поліцейських

Таку можливість отримала полтавська малеча у третій День народження нової поліції. Різноманітні ігри, корисні поради чи фото на згадку – кожен займався тим, що було ближче до душі. А найактивніших чекали призи на згадку та солодкі подарунки. 

Цього дня в салоні машини патрульної поліції – повно малечі. І вони можуть покататися і відчути себе поліцейськими. Представники патрульної поліції свій День народження вирішили відсвяткувати з полтавцями і підготували для малечі ціле різноманіття забав, але повчального характеру.  

Наталя Ширіпова, прес-офіцер патрульної поліції в Полтавській області

- Малюнки на асфальті, вивчаємо разом з ними правила дорожнього руху: ми зробили уявне перехрестя, на якому діти зможуть спробувати у ролі регулювальника, будуть знати, як правильно переходити дорогу, на який сигнал світлофора і на який сигнал регулювальника.

Найактивніші та ті, хто правильно відповів на всі питання, отримали солодкі подарунки. Цього дня всі охочі мали змогу приміряти й справжню поліцейську форму та посидіти за кермом автівки. У більшості мрія – в майбутньому освоїти цю професію. Павло Петляк – не виключення. 

Павло Петляк, прийшов на свято

- Тільки сьогодні дозволили включити сирену, порозмовляти в рацію, зробити те, що дітям більше хочеться зробити у своєму житті. Те, що можна зробити тут, не можна зробити, просто коли гуляєш чи кудись ідеш.

Дорослим, які теж завітали на свято, така ідея сподобалася. Говорять: це зближує і вселяє довіру до правоохоронців. 

Марина Петляк, прийшла на свято

- Дуже важливі такі заходи для того, щоб підростаюче покоління ішло в цей світ більш захищеними, щоб вони знали, як працює поліція, які заходи безпеки, куди звертатися, коли сталася неприємність якась. 

А ще цього дня малечі дарували різнокольорові повітряні кульки.

Стрічка новин