Світ побачила нова книга миргородської поетеси Лариси Гараган

В Полтавській обласній бібліотеці імені Котляревського сьогодні презентували збірку «Душі віршовані рядки». Її автор – миргородська поетеса Лариса Гараган. Це вже 11 книга авторки, до якої увійшли як любовна, так і військова лірика.

Гортаю сторінки людського болю, 

За кожну знівечену п'ядь землі.

За нашу перемогу і за волю

Злітались з піднебесся журавлі.

Миргородська поетеса Лариса Гараган презентувала полтавцям нову поетичну збірку «Душі віршовані рядки». Це вже 11 книга в її доробку. І хоч, розповідає пані Лариса, обіцяла собі, що 10 ювілейна збірка буде останньою, але чоловік наполіг на створенні ще однієї книги. 

Лариса Гараган, поетеса, член Спілки літераторів Полтавщини

- Ця книга – подарунок мого чоловіка до нашого «золотого весілля». Це доробки 2-х останніх років. Він настояв, щоб ми видали цю книгу. Я вже думала, підсумкова в мене буде «Кольори почуттів», вона – до 500 сторінок, а він говорить – ні.

У книзі зібрані вірші різної тематики: любовна лірика, патріотична та воєнна. Загалом, розповідає поетеса, писала про те, що на душі.

Лариса Гараган, поетеса, член Спілки літераторів Полтавщини

- Читачам хочу донести свою душу. Те, що я пишу, воно все з душі. І воно все віршується.

Приїхали підтримати поетесу й колеги з Миргорода, серед них – Наталія Дорогавцева. Жінка розповіла: Лариса Гараган – талановита людина, адже, маючи фахову освіту інженера-технолога, вона пише такі неймовірні вірші. 

Наталія Дорогавцева, поетеса, член Спілки літераторів Полтавщини 

- Видана вже не одна книга, вражає глибокий ліризм, відчуття і часу, і ритму, і всього того, що відбувається в цьому житті, і причетність її як автора до всіх цих подій.

Окрім того, багато віршів поетеси покладені на музику як народних артистів України, так і виконавців-аматорів.

Стрічка новин