Мера Студентської республіки – обрано

Упродовж трьох днів учасники останньої готували свої законопроекти. Кандидатами на посаду мера стали двоє активістів.

Не дитяча гра, а серйозні політичні дебати. Саме такими словами лідер Студентської республіки Олег Слизько охарактеризував протистояння  новостворених політичних партій Студентської республіки. Упродовж трьох днів, з 28 червня по 1 липня, молодь готувала свої політичні  проекти на тему «Як досягти миру та прогресу на Полтавщині». Допомагали створювати ці політичні проекти запрошені експерти та інвестори Студентської республіки. Одним з таких став керівник громадської організації «Центр громадського моніторингу «Погляд» Олександр Залужний. 

Олександр Залужний, керівник ГО «Центр громадського моніторингу «Погляд»

- Надзвичайно приємно було прийняти участь в процесі Студентської республіки. Ми з радістю прийняли запрошення керівників, організаторів цієї Студентської республіки.

У фіналі зустрілись два кандидати на посаду мера, а саме – Владислав Призов та Юлія Щербакова. 

Юлія Щербакова, балотується у мери Студентської республіки 

- Темою моєї роботи є створення в Полтаві спортивної столиці України. Чому саме спортивної? Тому що я впевнена, що більш ви ніде такого не почуєте.

Владислав Призов, балотується у мери Студентської республіки 

- У нашої партії є мета, і у мене – досягнення миру та прогресу на Полтавщині. Є цілі, за допомогою яких ми досягнемо нашої мети. Перша ціль – чистота навколо себе.

Після своїх виступів кандидати у мери Студентської республіки мали відповісти на дошкульні запитання своїх виборців. 

- Питання виборця: Ти сказала, що мер буде опікуватися тільки близькими людьми. Ви вважаєте, що це правильно?

- Ваша партія запам'яталась тільки силою і агресією. Завтра ви стаєте мером, ваші перші кроки?

Обирали майбутнього мера студреспубліканці на виборчих дільницях. Як і на справжніх, тут також діяла заборона потрапити в кабіну для голосування. Адже це заважає повноцінному виборчому процесу.

- Це виборча комісія, тут репортажі заборонені. Просимо Вас покинути приміщення. Є наглядачі, які слідкують за порядком, за тим, щоб інтереси не були порушені кандидатів в мери

Мером 20 ювілейної Студентської республіки став Владислав Призов.

Владислав Призов, мер 20-ої Студентської республіки 

- На цій Студентській республіці проявив себе в оргдіяльнісній грі. Сподіваюсь, саме за це мені дали перемогу у даній Студреспубліці.

Організатори молодіжного фестивалю зізнаються: загалом результатами триденної роботи Студентської республіки задоволені і сподіваються, що запропоновані ідеї молоді втіляться вже в реальній Державі. 

Олег Слизько, лідер Студентської республіки

- Все вдасться, коли програми напрацьовані, дійсно реалізуються і впровадяться в життя. Коли в українському суспільстві, на Полтавщині, буде надлишок енергії, надлишок суспільної енергетики насамперед у молодіжному середовищі, і буде критична маса. За цих двох факторів ми можемо це зробити, і досягти прогресу на Полтавщині і в Україні.

Стрічка новин