У Полтаві презентують фільм "Евакуйовані назавжди"

Ця стрічка - документально-художній фільм з двох частин про депортованих українців із Закерзоння у 1945-46 рр., які поселилися в с. Терновиця, Івано-Франківської обл. Та які були активними вірянами переслідуваної на той час Української Греко-Католицької Церкви.

Благодійний показ фільму "Евакуйовані назавжди" відбудеться 5 липня у Полтаві о 18:30 в кінотеатрі Wizoria Poltava (РК "Колос", вул. Гоголя, 22).

І частина носить назву “Евакуйовані назавжди”, ІІ частина - “Переслідувана правда”.

Метою проекту є збереження пам"яті про нашу національну та духовну ідентичність, передаючи наступним поколінням свідчення людей, які пережили страшні випробування і при цьому залишились вірними українському народу та УГКЦ.

"На фоні сучасних подій євроінтеграції України ми бачимо проблему асиміляції українців, відчуженість від рідної Церкви та культури. Ця проблема стосується також і тих, які покинули вимушено чи добровільно рідну землю в далекому минулому. Тому нашим проектом хочемо збудити національну та християнську свідомість", - зазначають організатори (Парафія Пресвятої Трійці УГКЦ м. Полтава, інформаційна агенція Syla.news, Wizoria Poltava). 

Трейлер фільму

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію