«World cleanup day», або Всесвітній день прибирання

Така акція пройде 15 вересня цього року у 150 країнах світу. Головна її мета – привернути увагу людей до проблеми забруднення навколишнього середовища.

Одна людина за рік виробляє приблизно 250 кг відходів. Про це під час прес-конференції повідомили у Полтавській обласній раді. Для привернення уваги людей до проблеми забруднення навколишнього середовища у світі пройде акція «World cleanup day». Полтавщина не стала виключенням. 

Юлія Городчаніна, координаторка WCD у Полтавській області 

- Зараз уже проявили ініціативу частина міст області. Це Горішні Плавні, Лубни, Пирятин, Решетилівка, Чорнухи та Шишаки. Маємо надію, що цей перелік поповниться.

Світове прибирання, говорять організатори, розпочнеться 15 вересня о 10.00 годині ранку в Новій Зеландії, а завершиться за 36 годин на Гавайських островах. В Україні World cleanup day розпочнеться також о десятій. Голова Полтавської обласної ради зазначає: справа робиться там, де влада не заважає. Тому така акція пройде без політичного забарвлення. 

Олександр Біленький, голова Полтавської обласної ради 

- Я щиро вболіваю за цю справу, я хочу допомогти і можливо, навіть, хай це буде Решетилівка. Сам прийму участь обов'язково.

Менеджер по роботі с партнерами World cleanup day Катерина Доровська говорить: дана акція не може бути реалізована лише за підтримки соціально свідомих громадян. Наразі її організатори шукають спонсорів. Фінансову підтримку, зазначають, може надати кожен бажаючий, проінвестувавши проект. За це інвестори отримають подарунок: екоторбу, магніт, футболку тощо.

Катерина Доровська, менеджер по роботі з партнерами WCD

- Ми б хотіли, щоб повністю усі органи влади долучились, долучились і підприємства, як малий, середній, так і великий бізнес. Тому що у них є ресурси не лише людського характеру, організаційного, а також ще й фінансового.

У світовій акції участь візьме більш 150 країн, аби подолати проблему неправильного поводження з відходами, зауважують ініціатори останньої. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію