Втікача з Миргорода знайшли у Києві

27 червня близько 12.20 Віталій Суржан, уродженець Луганської області та раніше засуджений, втік з-під варти під час перерви у суді. Тоді чоловік погрожував свідкам пістолетом, який тому передала співмешканка. Майже 5 діб правоохоронці намагалися вийти на слід втікача, перевіряли кожну автівку, що виїжджає з області. Результат не змусив себе довго чекати, Віталій Суржан – знову під вартою.

27 червня у суді міста Миргорода розглядають справу 40-річного Віталія Суржана, який звинувачується у вчиненні злочинів, передбачених ст. 257 «бандитизм», 187 – «розбій», 289 – «незаконне заволодіння транспортним засобом» та 263 – «незаконне поводження зі зброєю». Проте, під час оголошеної суддею перерви чоловік тікає, погрожуючи пістолетом. Біля будівлі суду на Віталія та його спільницю, яка пронесла зброю до зали суду, чекала Ауді А-6 на європейських номерах. 5-ть пострілів, зроблені поліцейськими, по колесах автівки втікачів не принесли бажаного результату. Пізніше автівку знайдуть покинутою, а за інформацію про небезпечного злочинця запропонують винагороду 50 тисяч гривень. Попри перекриті виїзди з області та перевірки кожної автівки чи автобуса втікача зловили у Києві. Особливо небезпечного злочинця затримали близько 22-ї години 2 липня. На слід рецидивіста Віталія Суржана вийшли полтавські правоохоронці.

Андрій Замахін, начальник ГУ НП в Полтавській області

- Ми знаємо всіх затриманих. Всі затримані затримані, ті, хто допомагав йому в організації втечі, затриманий водій, затримана співмешканка. Слава Богу, що ми затримали цього небезпечного злочинця, який пересувався із зброєю по території України. І дякую спецпідрозділу КОРТ міста Київ, які надали нам допомогу у затримці без жодного вистрілу.

Стрічка новин