Нічна «туса» з книжкою Ніцше в руках

Саме так жартівливо пояснювали організатори 20 ювілейної Студентської республіки всі заходи фестивалю. Студенти Полтавщини мали встигнути все: отримати знання та відпочити. Лекції останнім проводили запрошені експерти з різних наукових галузей. 

«Життя в нон-стоп режимі» – саме цим, ділиться молодь, їм запам'ятались три дні Студентської республіки. Розваги, так звані «денні туси», вони поєднували з інтелектуальними іграми та лекціями запрошених фахівців. Одну з таких провели представники Громадської організації «Центр громадського моніторингу «Погляд», а саме – її керівник Олександр Залужний та представник громадської організації «Асоціація економістів України» В'ячеслав Лебідь.

Олександр Залужний, керівник ГО «Центр громадського моніторингу «Погляд»

- Ми презентували сьогодні нашу громадську організацію «Центр «Погляд» і оголосили про другий етап конкурсу, який ми проводимо, – це «ВідеоПогляд на Полтаву». Ну і провели презентацію наших досліджень, наших доробків, розказали молодій активній творчій молоді, як ми підходимо до вивчення нагальних проблем життєдіяльності нашого міста, нашого краю.

У свою чергу В'ячеслав Лебідь зізнається: менше за все хотів, щоб надана інформація була схожа на лекцію. Він розповів студреспубліканцям про економічні перспективи країни та світу загалом на найближчі 100 років. 

В'ячеслав Лебідь, керівник ГО «Асоціація економістів України»

- Безумовно, питання майбутнього цікавить абсолютно всіх. Ми звертаємось до гадалок, ми звертаємось до футорологів, але я спробував проаналізувати і спрогнозувати майбутнє з точки зору економіки. Дійсно, людство чекають серйозні і швидкоплинні зміни.

Більше всього, зізнаються учасники лекції, їх зацікавила можливість взяти участь у другому етапі конкурсу «Мій ВідеоПогляд на Полтаву» та можливість пройти практику на телеканалі «Місто».

Дарія Мельник, учасниця Студентської республіки 

- Мені дуже сподобалась ідея організаторів, а саме телеканалу «Місто» і організації «Погляд» за те, що вони мотивують людей, прививають їм любов до міста. Тобто, вони це роблять сучасними методами.

По завершенню зустрічі із молоддю організатори Студреспубліки запропонували Олександру Залужному взяти на себе посадові обов'язки директора Студреспубліканського банку. Останній погодився.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію