У Полтаві внутрішньо переміщених осіб навчали врегульовувати конфлікти

Такий тренінг для людей, які вимушені були залишити свої домівки на Сході України, влаштувала ГО «Регіональне об'єднання молоді». Завітала на цей захід і народний депутат України Наталія Веселова.

Як управляти конфліктами, а з будь-якої суперечливої ситуації виносити користь – цій темі присвячений тренінг у Полтаві. Аби взяти участь у ньому, до нашого міста приїхали волонтери, представники громадських організацій, практичні психологи з Дніпра, Краматорська, Слов'янська, Лисичанська, Дружківки.

Віта Ярмак, головний тренер тренінгу з управління конфліктами

- Дуже високий градус у суспільстві в самому безпосередньо спілкуванні між людьми, які є переселенцями, які корінні мешканці тих областей, куди приїздять переселенці, і взагалі ситуація військового конфлікту. І є можливість людям навчитися, отримати знання про те, як краще спілкуватися, як знайти конструктивне вирішення конфлікту.

Це вже третя сесія тренінгу. До цього були заняття у Щуровому та Запоріжжі. На тренінг у Полтаві завітала також народний депутат України Наталія Веселова, яка сама родом з Донеччини.

Наталія Веселова, народний депутат України

- До мене звертається дуже багато переселенців із різноманітними проблемами: від забезпечення житла до відновлення соціальних виплат та пенсій. Тому за 4 роки у мене вже є певний досвід владнання певних конфліктів, які виникають між приймаючими громадами та внутрішньо переміщеними особами, які туди переїжджають.

Основна мета цього тренінгу – аби його учасники у себе на місцях, у громадах впровадили навики подолання конфліктних ситуацій. Представники громадської організації «Регіональне об'єднання молоді» такі семінари в Україні обіцяють проводити і в подальшому.

Олена Стефурак, координатор проекту Регіонального об'єднання молоді

- Наступний наш тренінг, який я би хотіла анонсувати, він для журналістів. І ми скоро відкриємо на нього заявки. Ми запрошуємо найкращих тренерів. Ми співпрацюємо з Міністерством закордонних справ Німеччини, із Інститутом міжнародних відносин Німеччини, власне Німеччина нам допомагає проводити постійні роботи, бо Європа бачить, що Україна потребує допомоги, і всіляко нам допомагає.

Цей тренінг запланований на серпень-вересень цього року.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію