В аграрній академії відбулась церемонія вручення дипломів

Документ про вищу освіту цього дня отримали близько 200-т випускників факультету економіки та менеджменту

Вишукане вбрання, море квітів та святковий настрій – у Полтавській державній аграрній академії пройшла церемонія вручення дипломів. Отримували їх близько 200-т студентів факультету економіки та менеджменту, серед них – і майбутній економіст Владислав Глущенко. Ще зі шкільних років, розповідає випускник, мав хист до математики, тому і вирішив поєднати своє життя з економікою.

Владислав Глущенко, випускник факультету економіки та менеджменту ПДАА

- Після 9 класу я вступив до Лубенського фінансового-економічного коледжу, який під егідою Полтавської державної аграрної академії. Навчався на спеціальності «Економіка підприємства», і по закінченню вирішив продовжити навчання на спеціальності «Економіка» в Полтавській державній аграрній академії.

Випускники факультету економіки та менеджменту, розповідає його декан Олександр Галич, є затребуваними на ринку праці. Деякі з них, додає декан, починають працювати у відомих фірмах, ще навчаючись в академії.

Олександр Галич, декан факультету економіки та менеджменту ПДАА

- Я гордий з того, що навіть студенти денної форми навчання, які сьогодні отримують дипломи, більшість з них вже мають практичний досвід роботи. Це вже люди, які мають, окрім теоретичних знають, і практичні вміння й навички. І на сьогодні ми маємо тісні зв’язки з роботодавцями, які наших випускників просять для працевлаштування в своїх підприємствах.

Фаховий диплом «менеджера» цього дня отримали й відомі полтавські коміки – Владислав Стеблівський та Стас Манько. В інтерв’ю хлопці зізнаються: навчання в академії допомогло знайти своє покликання та відкрити власну справу.

Владислав Стеблівський та Стас Манько, випускники факультету економіки та менеджменту ПДАА 

- Ми закінчили найкращий факультет в Україні, в світі, який тільки може бути, – це факультет економіки та менеджменту. Саме на нашому крутому факультеті ми знайшли себе, ми створили команду, створили студію, яка називається команда «СМТ». Так що так, ми – справжні менеджери, менеджери-гумористи.

Також на урочистій церемонії 18 випускників аграрної академії, котрі паралельно здобували освіту в польській академії бізнесу, отримали 2 дипломи: український та польський. 

Олег Горб, проректор з питань науки та міжнародних зв’язків ПДАА

- Польський диплом, чи угорський, чи румунський, чи прибалтійський, його визнають в 27 країнах Євросоюзу. Таким чином наші студенти, які отримують наш диплом і польський диплом, вони є вже готовими фахівцями, які можуть працювати хоч із завтрашнього дня як на пострадянському просторі, так і на просторі Євросоюзу.

Привітати випускників приїхало чимало людей: друзі, знайомі та найрідніші – батьки, сестри і брати.

Тетяна Воскобійник, сестра випускниці факультету економіки та менеджменту ПДАА

- Приїхали сьогодні свою сестричку Алінку з отриманням диплому про вищу освіту. Дуже пишаємося нею.

Володимир Даниленко, тато випускниці Інни Даниленко 

- Ми приїхали сьогодні до нашої доньки, Інни Даниленко, привітати її із закінченням вишу. Хочемо побажати їй щастя, здоров’я і подальших успіхів.

По закінченню вручення дипломів на випускників чекали виступи відомих гумористів та виконавців міста.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію