І знову не з'явились

Якщо минуле засідання суду у справі міського голови Харкова Геннадія Кернеса тривало 15 хвилин, цього разу – лише 7. Жоден з 19-ти прокурорів, а також двох потерпілих чи їх представників, не з'явився на засідання суду у Полтаві. Сторона захисту наполягає на зверненні до Генпрокуратури, суддя ж оголошує паузу до 4 липня.

Дебати у справі міського голови Харкова Геннадія Кернеса та його охоронців Віталія Бліннікова та Євгена Сміцького, що мали відбутися у Київському райсуді Полтави в понеділок, не відбулися. Не сталося цього й наступного дня. Причина постійних зривів засідань – неявка на останні сторони обвинувачення. Жоден з 19-ти прокурорів, назначених державою, не з'явився до зали суду для участі у дебатах.

Андрій Циганков, адвокат Геннадія Кернеса

- За таких обставин, оскільки це неявка вдруге, я би просив вирішити питання про проведення подальшого судового розгляду у стадії дебатів без участі потерпілих. Це, на мою думку, не дасть можливість зривати судові засідання.

Також сторона захисту додає, що самі вони до дебатів готові, але не можуть почати їх без сторони обвинувачення. Неявку ж сторони обвинувачення останні сприймають як неповагу до суду та навмисне затягування судового процесу.

Лідія Ізовітова, адвокат Геннадія Кернеса

- Я сьогодні висловлюю таку думку, що фактично державне обвинувачення, прокуратура відмовилася від обвинувачення. Або має намір від нього відмовитися. Інакше такі дії розцінювати я не можу.

Попри неявку однієї зі сторін, а також пропозиції перенести судове засідання на кілька тижнів, суддя повідомляє про наступні дати засідань: 4, 5 та 6 липня.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію