Троє правоохоронців Полтавщини отримали до професійного свята житло

До того ж з нагоди Дня національної поліції автопарк міських та районних відділів поповнився новим службовим транспортом. З такими подарунками прийшов на святкові урочистості до правоохоронців міський голова Олександр Мамай. Більше про них знають мої колеги.

Цього вівторка напередодні Дня Нацполіції біля каплички Святого Архістратига Михаїла відбуваються урочистості. Правоохоронці шикуються та приймають привітання на свою адресу від представників обласної та міської влад.

Олександр Мамай, Полтавський міський голова

- Сьогодні ви не просто приходите на роботу і не просто відвідуєте свої години праці за таку символічну заробітну плату. Чому символічну, тому що кожного дня, ризикуючи своїм здоров'ям, ризикуючи своїм життям, ви забезпечуєте порядок в нашому місті, ви забезпечуєте мир у нашому місті.

І навіть у святковий день мова заходить про робочі будні. А саме про те, яким чином оновлюється матеріально-технічне забезпечення органів поліції.

Андрій Замахін, начальник ГУ НП в Полтавській області

- У березні автопарк поліцейських поповнився новими службовими автомобілями Рено Дастер та Шкода Рапід, а також автобусом, що дозволив більш ефективно та якісно реагувати на повідомлення громадян. А вже у квітні ми отримали сучасний патрульний катер для посилення протидії браконьєрству та превенції правопорушень на водоймах області.

Необхідні транспортні засоби відділенням поліції подарували і цього дня. Полтавський міський голова Олександр Мамай вручив сертифікати на отримання 3 новеньких автомобілів. Автопарк поповнився у Подільському районному відділі та Полтавському міському. До того ж вже традиційно у День Нацполіції співробітники правоохоронних органів, які довгий час стояли у черзі на квартиру, отримали сертифікати на житло.

Олександр Мамай, Полтавський міський голова

- Саме ці квартири – всі у новому будинку, всі з автономним опаленням, всі з ремонтом, всі з газовими плитами. Повністю вже відремонтовані ці квартири будуть.

Троє господарі нових квартир такому подарунку до професійного свята не можуть натішитися. Кажуть: на власне житло чекали давно.

Юрій Стеблівський, старший оперуповноважений Полтавського відділу поліції

- Переповнюють емоції. Дуже дякую міській владі, що забезпечила житлом. Нарешті є своє житло.

Нагадаємо, 4 квітня 2018 року Президент України підписав Указ про відзначення Дня Національної поліції щороку 4 липня.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію