Про підготовку до Дня Незалежності говорили сьогодні на щотижневій апаратній нараді у міськвиконкомі

Цьогоріч організатори, окрім традиційної концертної програми, обіцяють полтавцям і нове театралізоване дійство. Очікується, що заходи відбудуться не лише в центрі міста, а й на околицях.

Розпочалася апаратна нарада з обговорення підготовки до Дня незалежності. Цьогоріч, запевняє заступник міського голови Лариса Семеняга, відзначення свята пройде у новому форматі. Розпочнуться заходи 23-го серпня відкриттям меморіальної дошки громадському діячеві Миколі Дмитрієву. Далі – декілька програм, розрахованих на різні категорії полтавців.

Всі заходи поєднають у три тематичні розділи. Завершиться святкування культурно-мистецькою акцією на Співочому полі Марусі Чурай, де виступлять кращі творчі колективи Полтави. Планує міська влада провести відповідні заходи до Дня Незалежності і в районах.

Торкнулися на апаратній нараді і питання підготовки житлового фонду Октябрського району до осінньо-зимового періоду. Район до опалювального сезону буде повністю готовий, повідомив голова Олег Пругло. В обов'язковому порядку тут забезпечать теплом шкільні заклади, для цього в нинішньому році виділили 663 тисячі гривень.

Стрічка новин