"Знайшовся": небезпечного злочинця затримали в Києві

"Знайшовся": небезпечного злочинця затримали в Києві

Сьогодні вночі оперативники карного розшуку Полтавщини, разом із колегами з Києва, працівниками СБУ та прокуратури, із залученням спецпідрозділу КОРД, затримали втікача з під-варти в Миргородському суді Віталія Суржана. Його доставили до спецустанови.

Пять днів і ночей наполегливої роботи поліції Полтавщини дали позитивний результат. Про це повідомив на своїй сторінці у соцмережі написав начальник поліції Полтавщини Андрій Замахін.

"Не дивлячись на те, що багато “диванних” експертів та критиканів за ці кілька днів вилили чимало бруду на поліцію, ми продовжували наполегливо виконувати свої обов'язки. Результат очевидний! Хочу запевнити мешканців та гостей Полтавщини, що поліція й надалі прикладатиме максимум зусиль задля спокою та безпеки в нашому регіоні! Принагідно приношу вибачення за завдані упродовж останніх кількох днів певні незручності через посилені заходи із пошуку особливо небезпечного злочинця! Дякую оперативникам за відмінну роботу, а всім громадянам – за розуміння і підтримку", – написав він.

Стрічка новин