«Державу у державі»

У селі Сем'янівка Полтавського району пройшла 20 ювілейна «Студентська республіка». Учасники останньої змоделювали суспільно-політичну ситуацію в Україні, аби знайти відповіді на найгостріші питання про майбутнє країни, які хвилюють молодь Полтавщини. 

Таким традиційним танцем вже 20 років поспіль стартує Студентська республіка. В цьому році остання пройшла у селі Сем'янівка (колишні Кротенки), що під Полтавою. Участь в ній взяло більше 150 студентів з усіх навчальних закладів Полтавщини. Головна тема цьогорічної Студреспубліки – «Як досягти прогресу і миру на Полтавщині?». Таку тему, розповідає лідер останніх Олег Слизько, обрали не випадково. 

Олег Слизько, лідер Студентської республіки Полтавщини

- Прогрес і мир – це найбільш необхідне. Без миру є війна, без прогресу – зворотній шлях. Сьогодні надзвичайно важливо розвивати проекти громадянської солідаризації.

Студентську ініціативу підтримали телеканал «Місто» та громадська організація «Центр громадського моніторингу «Погляд». Керівник останньої Олександр Залужний зазначає: думка молоді важлива для побудови кращого майбутнього Полтавщини та країни загалом. 

Олександр Залужний, керівник ГО «Центр громадського моніторингу «Погляд»

- Для нас надзвичайно цікаво поспілкуватись з найбільш активною молоддю нашого міста і нашої області. Я думаю, що ми будемо активно з ними співпрацювати. Для нас це надзвичайно важливо.

Юлія Щербакова на Студреспубліці не вперше. Дівчина зізнається: для неї – це, перш за все, нові знайомства та нові знання. 

Юлія Щербакова, учасниця Студентської республіки 

- Відкриття дуже чудове. Взагалі, дуже драйвове, динамічне. Я від відкриття тільки такого і очікувала.

Після відкриття учасники розбились на так звані «мегагрупи», аби із запрошеними експертами дискутувати на задану тему. 

Під час таких дискусій республіканці знаходили відповідь на питання «Як досягти прогресу і миру на Полтавщині?». Свої проекти вони захищали на загальному віче. Кращі проходили далі, на доопрацювання. Нагадуємо, Студентська республіка тривала впродовж трьох днів, з 28 червня по 1 липня. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію