Про проблеми громадян – з перших вуст

Народний депутат України Наталія Веселова вже вкотре приїжджає до міста на зустріч з тими, кому потрібна допомога. Про те, з якими проблемами звертаються до приймальні, та які варіанти вирішення пропонує народний депутат, дізнавалася наша знімальна група.

Традиційно найбільші проблеми громадян – це пенсії та субсидії. З такими проблемами, запевняє Наталія Веселова, до неї звертаються чи не у кожному місті. Полтава, на жаль, не виключення. Перший гість приймальні народного депутата у приміщенні громадської організації «Центр громадського моніторингу «Погляд» – дідусь, який вже близько року – у боротьбі за субсидію. З невідомої для нього причини у квитанціях з'явився борг. Наталія Веселова попросила чоловіка принести усі офіційні документи та квитанції, що надає можливість підняти питання вже від імені від народного депутата.

Зараз проблему Юрія Онісовича вирішено. І до приймальні вже поспішає наступний полтавець – чоловік військовий, який у 2007 році перейшов на пенсію державного службовця. Сьогодні він не може повернутися до військової пенсії, а що бентежить чоловіка ще більше – йому відмовляють у санітарному оздоровленні.

Кожен, хто прийшов за допомогою до приймальні народного депутата, цього дня отримав відповідь на свої запитання. Наталія Веселова планує і надалі продовжувати приїжджати на особисті зустрічі з громадянами та відповідати на звернення. 

Наталія Веселова, народний депутат України

- Всі ті звернення, які надходять до мене у письмовому вигляді, вони обов'язково відпрацьовуються, робляться звернення на ті установи, міністерства, центральні органи влади, які необхідні. Ми отримуємо відповіді, отримуємо необхідну реакцію від центральної або виконавчої місцевої влади.

У Полтаві громадська приймальня Наталії Веселової розташована у приміщенні офісу громадської організації «Центр громадського моніторингу «Погляд», де щодня можна залишити заяву депутату.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію