Перевантажив дорогу без дозволу – плати

За таким стандартом працюють спеціалісти відділу державного контролю управління Укртрансбезпеки та інспектори відділу безпеки дорожнього руху патрульної поліції, які виявляють порушників. Під цю категорію потрапляють в основному водії великогабаритних транспортних засобів. За допомогою спеціальної техніки та мобільної лабораторії визначають розміри відшкодування.

Стан доріг в області й так незадовільний, а великогабаритні транспортні засоби, які порушують правила перевезення вантажу, ситуацію ускладнюють, говорять фахівці. 

На дорозі постійно працюють спеціалісти відділу державного контролю управління Укртрансбезпеки та інспектори відділу безпеки дорожнього руху патрульної поліції, які виявляють порушення такого типу. А ось і чергове.

Едуард Дзюбан, інспектор відділу безпеки дорожнього руху патрульної поліції м. Полтави

- Даний автомобіль рухався по проїзній частині. Візуально було виявлено, що висота перевищує норму. При зупинці даного транспортного засобу було виміряно його висоту, яка становила 4,46 см, а допустима норма – 4 метри.

Водій коментувати ситуацію відмовився. Тепер він має сплатити штрафи за порушення дорожнього руху та перевезення недозволеного вантажу. Едуард Дзюбан говорить: у відділі безпеки дорожнього руху патрульної поліції ця сума складе 510 гривень, а управління Укртрансбезпеки визначить суму відшкодувань, в залежності від порушень. 

Євген Погорілий, головний спеціаліст відділу державного контролю управління Укртрансбезпеки в Полт.обл. 

- З початку цього місяця було затримано, так як вагових і габаритних порушень, близько 33 випадків на суму 7941 євро. З початку року цих випадків було 141, близько 70 тис. євро нараховано штрафних санкцій.

Не менш популярним є порушення вагового контролю. Щоб визначити, наскільки вага вантажу перевищує норму, використовують мобільну лабораторію. Навантаження на асфальтове покриття вимірюють в русі. Воно не повинне перевищувати 40 тонн. Водій одразу отримує квитанцію з усією необхідною інформацією. 

Працівники Укртрансбезпеки зазначають: відколи з'явилося нове обладнання – працювати стало зручніше.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію