На Оржиччині відкрили нові пожежні охорони

Днями відбулося офіційне відкриття Новооржицької та Круподеринської місцевих пожежних охорон, утворених на умовах міжмуніципального співробітництва.

В урочистих заходах взяли участь в.о.голови райдержадміністрації Мирослав Боговик, голова районної ради Володимир Козина, голова Асоціації місцевої та добровільної пожежної охорони Сергій Фірсов, перший заступник начальника Головного управління ДСНС України в Полтавській області Олег Горбенко, начальник Оржицького районного сектору Головного Управління ДСНС України в Полтавській області Роман Ворона, депутат обласної ради Анатолій Яненко, директор ТОВ «Новооржицький цукровий завод» Павло Перхайло, директор Оржицького відділення ТОВ «Рост-Агро» Ярослав Слинько, голови селищних та сільських рад, представники громад, духовенства, ЗМІ.

Відкриття місцевої пожежної охорони - це ще один доказ того, якою великою рушійної силою є ініціатива місцевих громад. Завдяки активності і небайдужості мешканців та відповідальності очільників громад, були створені підрозділи, які забезпечить захист населення, навколишнього природного середовища та майна громадян. 

Відтепер смт Новооржицьке підрозділ пожежної охорони у цілодобовому режимі надаватиме допомогу та ліквідовуватиме пожежі на території Новооржицької, Лазірківської, Вишневої, Воронинцівської та Черевківської сільських та селищних рад. Працівники Круподеринської місцевої пожежної охорони виїжджатимуть на виклики та надаватимуть допомогу мешканцям Круподеринської, Чевельчанської Сазонівської, Савинської, Денисівської та Яблунівської сільських рад.

Під час заходів перший заступник начальника Головного управління ДСНС України у Полтавській області Олег Горбенко урочисто вручив керівникам МПО ключі від пожежних автомобілів.

«Сьогоднішня подія дуже важлива для всіх мешканців громади. Належне функціонування підрозділу місцевої пожежної охорони значно скоротить час прибуття вогнеборців до місця події, отже швидше почнеться протидія вогняній стихії», - зауважив Олег Горбенко.

Після того як було урочисто перерізано червону стрічку, священнослужителі місцевих храмів освятили приміщення МПО, пожежні автомобілі та благословили вогнеборців на добрі справи.

Варто додати, що відкриття місцевих пожежних охорон в Оржицькому районі стало можливим завдяки тісній взаємодії керівництва Головного управління ДСНС України у Полтавській області та органів місцевої й обласної влад. До офіційного відкриття працівники новостворених підрозділів МПО пройшли необхідне навчання та отримали відповідні допуски для проведення аварійно-рятувальних робіт та гасіння пожеж.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію