На Хорольщині виділять 90 тис грн на розчищення річки Рудка

Відбулося пленарне засідання 47 чергової сесії Хорольської міської ради сьомого скликання. На ньому депутати розглянули низку важливих питань.

Важливим питанням було виділення коштів на виготовлення проектно-кошторисної документації в сумі 90,0 тис. гивень для розчищення та покращення екологічного стану ділянок річки Рудка в межах міста Хорола. 

Депутатами затверджено рішення виконавчого комітету «Про встановлення тарифів на теплову енергію ТОВ “ТЕГ”» та «Про встановлення Хорольському агропромисловому коледжу ПДАА тарифу на послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкової території», повідомив мер міста Сергій Волошин.

З 01 липня 2018 року вступають в дію нові тарифи для населення на послуги з утримання гуртожитків №1-3, які знаходяться на балансі Хорольського агропромислового коледжу Полтавської державної аграрної академії.

Розглянувши проектно-кошторисні документації «Капітальний ремонт проїзної частини по провулку Родниковий в м. Хорол Хорольського району Полтавської області» та «Капітальний ремонт дорожнього покриття проїзної частини по вулиці Небесна Сотня (від вулиці Івана Хмари), депутати прийняли відповідне рішення про їх затвердження.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію