На Полтавщині продовжують розшукувати небезпечного злочинця

На Полтавщині продовжують розшукувати небезпечного злочинця

Шановні громадяни! Пошуки злочинця, який втік із миргородського суду тривають другу добу! Поліція працює у посиленому режимі і вживає максимальних заходів щодо затримання втікача! 

Таку інформацію повідомив начальник відділу зв’язків із громадськістю ГУ НП в Полтавській області Юрій Сулаєв. Він також закликав громадян не розміщувати повідомлень зі змістом, що допомагають злочинцям. 

"Не потрібно місцевим мешканцям "викидати" в соціальні мережі консультації, як об`їхати блок-пости поліції різноманітними вулицями. Не робіть так, як цей користувач! Адже злочинці теж користуються Інтернетом! ", - написав Юрій Сулаєв.

Поліція вживає максимальних заходів щодо затримання втікача. Сприяйте їй та діліться важливою інформацією, яка б допомогла швидше затримати особливо небезпечного злочинця, наголосив Юрій Сулаєв.

Нагадаємо, розшукуваний – 40-річний Суржан Віталій Олександрович, підозрюваний за вчинення злочинів, передбачених ст. 257 (бандитизм), 187 (розбій), 289 (незаконне заволодіння транспортним засобом), 263 (незаконне поводження зі зброєю) Кримінального кодексу України. При собі може мати зброю.

У Полтавському регіоні у дії оперативний план. На розшук злочинця орієнтовано весь особовий склад поліції області. За останніми даними, поліція виявила покинутий транспортний засіб, на якому пересувався засуджений разом із жінкою. Втікачі пересуваються пішки в межах Миргородського району. Тому поліція закликає місцевих жителів бути максимально обережними! 

Не зупинятися на вимогу незнайомців, не підвозити їх, не впускати до будинків та уникати будь-яких контактів з невідомими особами. У разі, якщо ви побачите схожого за описом чоловіка (можливо, разом із супутницею), в жодному разі не намагайтеся затримати його самостійно. НЕГАЙНО викликайте поліцію – 102.

Якщо ви бачили цю людину або вам відомі інші обставини, пов’язані з цією подією, просимо негайно інформувати поліцію за телефонами: (0532)51-77-02 (ч/ч ГУНП в Полтавській області), (0532) 51-76-72 (ситуаційний центр ГУНП в Полтавській області), факс (0532) 56-77-24.

Стрічка новин