З новим дахом: у мікрорайоні «Сади-2» мешканцям двох будинків полагодили покрівлю

Багатоповерхівкам по вулиці Юрія Побєдоносцева більше 30 років, відтак, їхні дахи вже давно потребували ремонту. З останнім допоміг голова Шевченківської районної ради, представник команди Андрія Матковського Дмитро Задворкін.

Два сусідніх будинки по вулиці Юрія Побєдоносцева нещодавно отримали обновки - капітально відремонтовані дахи. Через зношеність покрівель, яким вже більше 30 років, верхні поверхи час від часу потерпали від затоплень.

Дмитро Задворкін, голова Шевченківської районної у м.Полтаві ради

- Коли протікає дах, найголовніше - це дев'ятий поверх. Більшість мешканців зверталася з дев'ятого поверху, тому що дійсно затоплює квартири, ремонти, все це зрозуміло - це людські кошти, які копилися роками, і потім вони руйнуються. Також є такою глобальною проблемою, коли покрівля вже зовсім зношена, то іноді великі ливні, які бувають влітку, то буває таке, що вода йде і по сходинках, і до восьмого поверху, і до сьомого.

Тепер цієї проблеми у будинках не існує. Звернення від мешканців до Шевченківської районної ради дали свій результат. Про те, як відбувався ремонт дахів, цього дня з полтавцями з мікрорайону «Сади-2» говорить її голова, представник команди Андрія Матковського Дмитро Задворкін. За проведені роботи мешканці дякують, проте кажуть: у будинках залишається ще багато невирішених питань.

Андрій Почтаренко, мешкає за адресою вул.Ю.Побєдоносцева, 8

- Сантехніка, особливо сантехніка в підвалах, загального користування. Тобто те, що у квартирах народ більш-менш самостійно робить, а загальне користування - це велика проблема, нікуди не подінешся.

Дмитро Задворкін зазначає: з комунальними проблемами боротимуться поступово: зараз - зробили дах, далі - займатимуться оновленням під'їздів зсередини.

Дмитро Задворкін, голова Шевченківської районної у м.Полтаві ради

- Можна звернутися письмово, як до голови, і потім я, як голова, звертаюся до управління ЖКГ. Або люди звертаються як до представника, а саме депутата команди Матковського, тому я звертаюся, і на голову нашої фракції А.В.Матковського, ми пишемо звернення до управління ЖКГ, і потім наші депутати міської ради голосують за бюджет, за зміни до бюджету, якими потім виконуються ці ремонти.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію