Танцюють всі

У Корпусному парку для людей на візках провели тренування з хореографії. Останні розучили сучасний стиль танцю «вог хєндс перфоменс», тобто, танок, створений руками.

Анна Біловод впевнена: танці мають бути доступні кожному. Саме через це вона й стала ініціатором танцювального уроку для людей на візках. Допоміг їй в цьому благодійний фонд «Карітас Полтава». Відсутність тренувального залу, говорить остання, її не зупинила. Заняття провели на свіжому повітрі, у Корпусному парку.

Анна Біловод, організатор

- Ідея прийшла до мене спонтанно, коли в Києві я зрозуміла, що дуже дорого ходити в усі танцювальні студії. Я подумала, що це якось не справедливо, що я не можу дозволити собі піти на танці. І я подумала, кому ж більш недоступний цей стиль мистецтва? Зрозуміла, що є такі люди.

Урок розпочали, як і будь-яке тренування, з розминки. Потім перейшли до вивчення хореографічної зв'язки. Стиль танцю для людей з інвалідністю Анна Біловод обрала особливий.

Анна Біловод, організатор 

- Прийшла така ідея – зробити майстер-клас для людей з обмеженими можливостями по такому стилю танцю, як «Вог Хендс Перформенс». Це такий стиль танцю, котрий має на увазі танок руками. Тобто, люди змагаються, вже спеціально сидячи перед суддями, так танцюють.

Ксенія Глушко захоплюється різними видами мистецтва: скульптурою, малюванням та орігамі. Дівчина розповідає: хореографічний досвід в неї також є. 

Ксенія Глушко, завітала на танцювальний урок

- Взагалі, колись мені хотілось займатись танцями, а це такий шанс чомусь навчитись, щось відкрити для себе нове. Колись я виступала також з дітьми, ми розучували танець і танцювали на заході.

Діти зізнаються: на такі майстер-класи готові ходити хоч щодня.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію