Оздоровлення молоді – на першому місці

У 2018 році з обласного бюджету виділили на програму відшкодування частини вартості путівки 14 мільйонів гривень. А ще планують додатково фінансувати цю галузь. Дозвіллям молоді займається Обласний молодіжний центр, який у 2017 році провів 200 заходів та охопив 15 тисяч молоді, у цьому році плани – не менші.

Оздоровлення дітей триває. У 2017 році виділили 14 мільйонів гривень на програму відшкодування частини вартості путівки, із яких витратили 11.  Цьогоріч сума не змінилася, але кошти уже витрачені в повному обсязі і необхідне дофінансування.

У цьому контексті згадали і «Обласний молодіжний центр», який проводить заходи різного спрямування для молоді, та виступили з пропозицією зміни кадрового складу. 

Олександр Буцький, начальник Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Полтавської ОДА

- Ми зараз наполягаємо на тому, щоб вони працювали з ОТГ. Щоб їздили по ОТГ, в тому числі, і зимою, і переконували керівництво ОТГ про необхідність введення в штат ОТГ молодіжного працівника, людини, яка буде займатися молодіжною політикою.

Обласний молодіжний центр проводить активну діяльність і щороку залучає все більше молоді. 

Світлана Громцева, в.о. директора комунального закладу «Обласного молодіжного центру» Полтавської обласної ради

- Якщо минулого року це було 200 заходів за рік, включаючи партнерські, і охоплено 15 тисяч молоді, і було 136 згадок у ЗМІ, то цього року за перше півріччя це уже 95 заходів виключно молодіжного центру, незважаючи на партнерські, а це ще близько 50.

Дозвіллям молоді займаються найкращі кадри центру. 

Світлана Громцева, в.о. директора комунального закладу «Обласного молодіжного центру» Полтавської обласної ради

- Сьогодні практики молодіжного центру входять у кращі практики молодіжної роботи 2017 і вони використовуються у роботі інших молодіжних центрів. Ми виступаємо експертами та спікерами на багатьох Всеукраїнських форумах.

Із всієї діяльності Обласного молодіжного центру 35% займають спортивні заходи. Цьогоріч цю цифру планують збільшити.

Стрічка новин